SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ted Wong JKD vs Bruce Lee JKD

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115497

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 632
Specjalnie dla Ciebie patryk. ;) Bo w pewnym temacie Olokk chce zataic fakty.

Patryk swoje zrodlo wziales z polskiej wikipedii prawda?

[pl.wikipedia.org/wiki/Jeet_Kune_Do]

Autor tej wikipedii tego co tam pisze ODZNACZA SIE MEGA FANTASTYCZNY< BRAKIEM JAKIEJLOWIEK WIEDZY.

Tim Tackett nigdy nie uczyl sie od Bruce'a Lee ale od Inosanto. :) Co mozesz sam przeczytac na jego stronie internetowej:

"In 1967 I saw Bruce Lee demonstrate JKD at Ed Parker's tournament in Long Beach, Ca and wanted to start studying with him right on the spot, but I soon realized that I would not have enough time until after I finished college. In 1968, I started a Master of Fine Arts program at UCR and no longer had time to teach martial arts full time. So I closed down my school and rented a hall in Redlands two nights a week where I taught what I called Chinese karate as hardly anyone had heard of kung fu let alone Kuo Shu.

In 1970 I received my M.F.A. and started teaching drama in high school. Soon after this my first student, Bob Chapman, and I, on the recommendation of Dan Lee, sought out Dan Inosanto. Dan who had opened up a backyard Jeet Kune Do school after Bruce Lee had closed his L.A. Chinatown school shortly before moving to Hong Kong to star in The Big Boss. We both felt privileged to be accepted in Dan Inosanto's backyard class. The class consisted of about 10 students. I got to meet for the first time such JKD luminaries as; Bob Bremer, Dan Lee, Richard Bustillo, Jerry Poteet, and Pete Jacobs. Later Chris Kent, Ted Lucay Lucay, and Jeff Imada joined a second class."


[http://www.jkdwednite.com/Tim.htm]



To jedynie obrazuje jak mala wiedza w Polsce maja ludzie odnosni JKD, no i kto propaguje takie falszywe teorie typu: "Tackett byl uczniem Bruce'a Lee", ;)

Czy ktos tu mowil o braku zdolnosci myslenia??? ;)


Michal
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10626
Nie kumasz prawda? O co chodzi? Masz 2 trojkaty to WZROKIEM NAMIERSZANY JEST CEL WIEC DLATEGO LINIA BIEGNIE OD WZROKU DO CELU A DRUGA OD REKI DO CELU!!!

...załamka w jaki sposób to, że patrzysz na cel oczami ma wpływ na odległość ręki przedniej od celu ? Michał czy to dalej Ty, czy może Twoje konto przejął ktoś, kto brakiem zrozumienia i bajkopisarstwem stara się skompromitować to całe JKD ? ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3421


Lechu, ot cala odpowiedz

Tez nie ogarnialem tego od samego poczatku z tymi oczami ale boje sie mistrza zapytac
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Cezi, a masz taką grę z Wongiem?

Bo Michał widać nie trenuje tego co Lee robił, tylko to co Wong robi. Bo innych uczniów Lee ma w dupie

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51337
Michał - wstyd mi - nie spotkałem się nigdy z określeniem "trójkąt różnoboczny" więc wstyd mi... i tak - nadal tam widzę trójkąt prostokątny...

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 4266 Wiek 40 dni Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21666
Gry z Wongiem nie mam,ale tu jest niezla gierka z Atari



Cezi. Cezary Robert Kowalski.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6661
A w to czasem Van Damme w " Krwawym sporcie" nie pykał? Skądś pamiętam tę fenomenalną szatę graficzną

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3421
Cos w ten desen giera tam byla dosc podobna ale czy ta sama to nie wiem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6661







Zmieniony przez - Kotaro w dniu 2010-08-08 12:54:30

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3421
Chetki mi narobiles by to obejrzez znowu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Czy warto zmieniać styl?

Następny temat

technika kung fu

electro
Polecane artykuły