SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ted Wong JKD vs Bruce Lee JKD

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 103220

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
To że jesteś ułomny i zaśmiecasz temat filmami których tam nie powinno być to już nie wina moderatorów. Dlatego się nie dziw że są usuwane.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11070
Buczach- zauważ ";)" na końcu zdania :)

Właśnie jak napisałeś, inna postawa, inna sposób wykonywania technik. Ja wierzę, że t**** może być skutecznym stylem, tylko Michał jest poprostu niezbyt dobry lekko mówiąc. Podam taki przykład. Mamy tutaj adepta kung -fu powiedzielibyśmy śmieszna postawa, nieefektywna, brak gardy itp. co prawda tutaj walczą bez uderzeń na głowę z pięści, ale chyba skuteczność i skill pana w czerwonym (kung-fu) widać gołym okiem



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 632
"Wracając do tematu :D Wiem że zaraz usłyszę zarzut że czepiam się Michała ale abstra***ąc od jego techniki, zadufania w sobie i innych wad :D Zaczynam rozumieć skąd u niego taka fascynacja Brucem, wiara w siłę JKD i antyspołeczność :D Ten gościu ma kompleksy ;) Sposób mówienia wskazuje na brak wiary w siebie (przerywanie, zająknięcia, urywanie wątku) a próby zatuszowania tego przez milczenie wskazują że dużo do powiedzenia nie ma :D Filmiki pokazały jego prawdziwą naturę! On przez kłótnie z nami się dowartościowuje! :D Dajcie chłopakowi szanse ;P"


Buahahha!! Jestes smieszny czlowieku. W tym co piszesz odnosnie mnie widac Twoje kompleksy. ;) To raczej Ty jestes zadufanym w sobie czlowiekiem, ktorym rzadzi zawisc.

Zauwaz ze ja sie z Wami nie kloce, tylko Wy ze mna. ;) W ten sposob wlasnie maskujecie brak wiedzy.
Przerywanie, zająknięcia? :P Uwrywanie watku.... To wlasnie robisz Ty na dodatek brak poprawnej skladni pojawia sie w Twoich wiadomosciach.

Niczego nie tuszuje przez milczenie.... To raczej ja czekam na odp. na moje pytania od 2007r. ;) Takze to tu ma malo do powiedzenia i tuszuje to przez milczenie. ;) Szczegolnie ze moje pytania odnosza sie do uzasadnienia teorii, ktore zostaly napisane przez ludzi z JKD koncepcji. ;)


Michal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4200
nemoone3: świetny timing i koordynacja

Nobody's perfect. My name is Nobody.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 632
"To że jesteś ułomny i zaśmiecasz temat filmami których tam nie powinno być to już nie wina moderatorów. Dlatego się nie dziw że są usuwane."

To Ty zascmiecasz temat filmikami z Toba. ;)

Nemoone, jesli dla Ciebie ten pan ma "skilla" to gratuluje. ;0

"Aha ;D Michał ;P Miałem dać Ci spokój ale pieprzysz tak że nie potrafię :PP Znasz na pamięć nazwiska przedstawicieli JKD w MMA? Pełno jest filmików z ich walkami na necie? Proszę oświeć, nas ciemnych użytkowników internetu ;P Kilka nazwisk z rekordami, kilka linków to przecież nie dużo dla kogoś kto zna je na pamięć :PP "

Taki eskpert jak Ty powinien juz o tym wiedziec a nie pytasz sie mnie.... Aczkolwiek w swoim czasie bedziesz mogl sie tego dowiedziec, po co mam pisac to na tym forum?? DO Was i tak nic nie dociera. :P :D



Michal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nie Michałku Ale takie dziecko jak Ty tego nie zrozumie.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 632
"tylko Michał jest poprostu niezbyt dobry lekko mówiąc"

Nie mowie ze jestem najlepszy. ;) Aczkolwiek ciekawe ze nigdzie nie ma sparringow ludzi z JKD koncepcji, mowie o przedstawicielach nawet tych polskich.;) :O

Oczywiscie mozecie wkleic filmiki z Waszymi sparringami.

Chyba ze znowu musze zwrocic uwage ze ja to ten w czarnej koszulce na sparringu.


Michal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4200
Michał pominął jedna bardzo ważną rzecz, o której mówił i pisał w notatkach Bruce - początkujący adepci powinni trzymać przednią rękę wyżej, dla lepszej ochrony twarzy!

Nobody's perfect. My name is Nobody.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11070
Michał, a co, on nie ma "skilla"????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 632
"Nie Michałku Ale takie dziecko jak Ty tego nie zrozumie. "

To Ty i Kopt zachowujecie sie jak dziecko, ale przynajmniej przez to wiemy ze prawdopodobnie macie ok. 10 kont na sfd. ;)

Buczah, pominales jedna wazna sprawe:

"Michał pominął jedna bardzo ważną rzecz, o której mówił i pisał w notatkach Bruce - początkujący adepci powinni trzymać przednią rękę wyżej, dla lepszej ochrony twarzy!"

w JKD pozycja rak to nie pozycja rak z boksu. ;) Gdy Bruce sparrował trzymal przednia reke jeszcze nizej. ;)


Michal
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy warto zmieniać styl?

Następny temat

technika kung fu

WHEY premium