SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ted Wong JKD vs Bruce Lee JKD

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 102792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Kompleksy mnie przerosły? No dobra :D Mam kompleks :P Słucham ludzi którzy wiedzą więcej ode mnie, próbuję się od nich uczyć i na nich wzorować... Tyle że na ludziach którzy naprawdę sobą coś reprezentują a nie na aktorach! Skoro nie chce Ci się walczyć z "alt C" to nie kłóć się na temat składni, mi może się nie chcieć pisać w sposób który Tobie się spodoba... A jeśli znajdziesz w moich wypowiedziach chociaż jeden błąd składniowy który przez wykształconego polonistę zostanie uznany za taki to przyjadę do Brodnicy Ci rękę uścisnąć. Aha... Kwestia dowartościowywania się :D Podaj mi chociaż jedno wyzwisko rzucone przeze mnie pod twoim adresem... Bo stwierdzenie że się jąkasz (co słychać na filmiku) lub że masz kompleksy to stwierdzenie faktu a nie wyzwisko. Określenie Cię jako *****a to obraza a nie wyzwisko ;) Słownik wyrazów obcych i jazda! Może zrozumiesz różnicę ;)

Co nas obchodzi że JKD koncepcje przeczy temu co mówił Bruce? Kto w ogóle wchodził na ten temat? Oceniamy to co Ty robisz i to co Ty piszesz. Daj sobie spokój z tym JKD koncepcją bo to tylko zwiększanie rozmiarów twoich postów ;)

DALEJ BRAK NAZWISK!!
DALEJ BRAK FILMIKÓW!!
DALEJ NIE ROZUMIESZ ŻE NIE TRENUJE JKD KONCEPCJI ANI NIE CHCE O NIEJ ROZMAWIAĆ!!
DALEJ JESTEŚ ZAKOMPLEKSIONYM FANATYKIEM!!

Fight for love, fight for pride, fight for honour... f*** it!! Fight cause U like it!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 632
Dokladnie pamietam co mowiles i jak uzasadniales to we wczesniejszych tematach. Dlatego ciekawi mnie jak tym razem to zrobisz. ;)

"Dobra ja kończe pisać cokolwiek do Michała bo nie lubię ludzi złośliwych :] "

Wiec musisz nie lubic samego siebie w takim razie. ;)

"ompleksy mnie przerosły? No dobra :D Mam kompleks :P Słucham ludzi którzy wiedzą więcej ode mnie, próbuję się od nich uczyć i na nich wzorować... Tyle że na ludziach którzy naprawdę sobą coś reprezentują a nie na aktorach! Skoro nie chce Ci się walczyć z "alt C" to nie kłóć się na temat składni, mi może się nie chcieć pisać w sposób który Tobie się spodoba... A jeśli znajdziesz w moich wypowiedziach chociaż jeden błąd składniowy który przez wykształconego polonistę zostanie uznany za taki to przyjadę do Brodnicy Ci rękę uścisnąć. Aha... Kwestia dowartościowywania się :D Podaj mi chociaż jedno wyzwisko rzucone przeze mnie pod twoim adresem... Bo stwierdzenie że się jąkasz (co słychać na filmiku) lub że masz kompleksy to stwierdzenie faktu a nie wyzwisko. Określenie Cię jako *****a to obraza a nie wyzwisko ;) Słownik wyrazów obcych i jazda! Może zrozumiesz różnicę ;) "

Ok, poszukam. I zapytam sie wyksztalconego polonisty. ;) Juz mozesz sie pakowac. ;) Nie jakam sie, jak przyjedziesz to sie przekonasz.

Skoro, dla Ciebie Bruce to tylko aktor, to nie wiem po co piszesz w tym temacie??? Nie mam czasu na klocenie sie z Toba przez internet. To ze caly czas piszesz o tych skladniach itd. oznacza ze masz powazne kompleksy. Nie bede marnowal czasu na pisanie o Twoich osobistych problemach na forum, sam musisz sie z nimi uporac.






Michal

Zmieniony przez - JFJKDMC w dniu 2010-07-29 15:05:59

Zmieniony przez - JFJKDMC w dniu 2010-07-29 15:07:01

Zmieniony przez - JFJKDMC w dniu 2010-07-29 15:07:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Przecież to Ty mi zarzucasz że brak poprawnej składni? Jaki kompleks w tym że nie pozwalam sobie na puste oskarżenia? Twoje problemy są widoczne gołym okiem, choćby przez to że zamiast przemyśleć swoją wypowiedź zmieniasz ją trzykrotnie po wysłaniu :D Wypowiadam się w tym temacie bo chciałem zająć swoje stanowisko w kwestii porównania JKD a Muay Thai oraz rozwinąć go w kierunku innych SW. O moich problemach nie piszemy na forum ;P Piszemy o twoich ;)
DALEJ BRAK NAZWISK!!
DALEJ BRAK FILMÓW!!
DALEJ IGNORUJESZ TEKST PISANY DUŻYMI LITERAMI BO NIE POTRAFISZ ODPOWIEDZIEĆ!!

Fight for love, fight for pride, fight for honour... f*** it!! Fight cause U like it!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
I byłbym zapomniał! Na żywo się nie jąkasz ale na filmiku tak? Nie rozumiem tu czegoś... W rozmowie na żywo potrafisz mówić normalnie ale nagrywając materiały który potem upublicznisz już nie? Rozumiem ;) To musiała być trema, presja kamery ;D
DALEJ BRAK NAZWISK!!
DALEJ BRAK FILMÓW!!
DALEJ IGNORUJESZ TEKST PISANY DUŻYMI LITERAMI BO NIE POTRAFISZ ODPOWIEDZIEĆ!!
DALEJ JESTEŚ KIM JESTEŚ I TEGO NIE ZMIENISZ!!

Fight for love, fight for pride, fight for honour... f*** it!! Fight cause U like it!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 632
"I byłbym zapomniał! Na żywo się nie jąkasz ale na filmiku tak? Nie rozumiem tu czegoś... W rozmowie na żywo potrafisz mówić normalnie ale nagrywając materiały który potem upublicznisz już nie? Rozumiem ;) To musiała być trema, presja kamery ;D "

Nie presja kamery ani trema. Ale emocje. :) Pewnie Ty gdybys odwiedzil swojego mistrza, ktory udostepnil by Ci prywatne materialy odnosnie sztuki walki, jakakolwiek cwiczysz. To pewnie rowniez bys sie mocno cieszyl.

A powiedz, cwiczysz wogole jakakolwiek ze sztuk walki.


Michal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
To jest prywatna grupa treningowa. Nie mam czego sie wstydzic. Poprostu cwicza ze mna osoby ktore chca cwiczyc.

W przeciwienstwie do ludzi z JKD koncepcji nie postrzegam JKD jako biznesu


Tak niema to jak treningi raz w tygodniu ewentualnie dwa razy w tygodniu. Jak Twoje sparingi są z tym gościem który Ci tarcze trzyma to się nie dziwie że taki mocny jesteś

Zapisz się na sekcje pełno kontaktowego stylu. Przynajmniej posparujesz z ludźmi którzy coś potrafią a nie z wyszkolonymi przez Ciebie zabijakami(). Nie koliduje to w zgłębianiu drogi smoka, a przynajmniej przygotowanie kondycyjne byś miał.(oraz obiłbyś się trochę)
Instruktor powinien podnosić swoje umiejętności a nie zamykać się na świat jak Ty. Poza Stefanem świata nie widzisz, a legenda Bruce'a Lee przysłana Ci całą resztę.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Czy mozesz podac adres tych treningow ? To sobie wszyscy zanotujemy i bedzie mozna gdzies podwiesic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 163
"ChybkiJoe, wiec to Ty jestes tym fikcyjnym kontem o nazwie "tania lodziara" ktora jakies 2 dni temu odwiedzila moj profil na nk. 0 znajomych itd????"

Nie, wchodziłem ze swojego konta. Nie posiadam fikcyjnych. Widzę Michał, że lubisz zrażać do swiebie ludzi, bo w zasadzie w żaden sposób Ciebie nie zatakowałem, a musiałeś mi przy*******ić. Miło.

"Wy napewno cieszycie sie rowniez ze cwiczycie MT czy cokolwiek to jest. Mozecie isc na JKD koncepcje a potem na t****, i mozecie sobie porownac co jest zgodne z tym co robic i cwiczyl Bruce, a co jest robieniem wszystkiego, poza Jeet Kune Do. ;)" Ale w jaki sposób porównać? Rzucasz takie wice w każdej dyskusji, kiedy tak naprawdę jedynie Bruce, gdyby wyskoczył z grobu, mógłby na 100% powiedzieć która wersja jesdt poprawna. Więc argumentowanie " to co mówię to fakt jest, bo jest faktem" w rzyć sobie można wsadzić.

Patrząc na Twoje filmiki cieszę się, że trafiłem na koncepcje. Trening łączył najefektowniejsze rzeczy z boksu, MT, bjj itd., były też noże, pałki i tasaki. Koło pyty mi merda, czy Bruce tak to widział, czy inaczej (choć skany wklejone przez Puara potwierdzają, że koncepcje są właściwym rozwinieciem teorii Bruce'a). Koncepcje, przynajmniej w wykonaniu jakie miałem mkozliwość trenować, uczyły porządnie walczyć. U Ciebie raczej bym sie tego nie nauczył.

A ztą grupą to jak jest, naprawdę macie tak mało treningów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Treningi:
Sala OOK ul. Wyspiańskiego 10a BRODNICA
Poniedziałek godz. 17:30 i co druga Sobota godz. 11:30
Chętnych powyżej 18 lat na trening serdecznie zapraszam.
Kontakt:
Tel. 661-699-119; email: michalc*****[email protected]


Info by Monika

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4200
"Buczah. I do teraz rowniez nie odp. na moje pytania. :) "

Odpowiedziałem na wszystkie Twoje pytania we wcześniejszych wątkach, jak również opisałem różnicę w interpretacji JKD w liniach Teda Wonga i Dana Inosanto. Nie chce mi się pisać w kółko tego samego.

Nobody's perfect. My name is Nobody.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy warto zmieniać styl?

Następny temat

technika kung fu

WHEY premium