SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ted Wong JKD vs Bruce Lee JKD

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 102188

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Johnnnnny - jezeli Twoj dobrze prowadzi treningi to spoko, tak z ciekawosci ma wiedze na temat ewentualnych kontuzji i pierwszej pomocy potwierdzonom panstwowym certyfikatem trenera?
Co do tego drugiero to jak bys zareagowal jakby chwile wczesniej jakas dziewczyna/kobieta chciala zalozmy wyrwac Twojej babci torebke a gdy ta nie chciala puscic przewrcila ja i kopala po glowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26544
A karte benefis multisport brat uznaje? Bo jak tak to chętnie się na trening prawdziwego JKD wybiorę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
A mi tam się podoba jak pisał Michał nt. JKD dużo się dowiedziałem od niego o JKD, rzeczowo, konkretnie, aczkolwiek bezkompromisowo. Znacznie wole czytać wypowiedzi na forum i pisać tylko wtedy, gdy mam coś do powiedzenia. To że Michał sprawił że wyszliście na gamoni, co nic nie wiedzą to już inna sprawa. To co napisał Michał pokazuje że JKD od Ted'a Wonga jest JKD Brucea lee.

Korzystając z zakładki szukaj, czytałem wiele wypowiedzi W.A Kenjiro i stwierdzam, że przez te wszystkie lata byliście karmienii gówn**m i syfem. Te osoby regularnie Was okłamywały i jeszcze za to brały nie małą kasę. Spójrzcie na cennik W.A, jakim prawem tak żenujący koleś nazywa się "mistrzem"????? Szkoda mi tylko tych osób, które się uczą w takich bananowych szkołach, On okalecza niewinnych ludzi wciskając im kit.

Teraz, gdy Michał pisze prawdę tzn. chleb, Wy wolicie pozostać przy g****nie.
Jeśli chodzi o papiery, to Michał ma papier od Stefana przecież to napisał. Macie do Michała email więc jak macie pytania do niego do do niego napiszcie. Powiedzcie co Wam to daje że obrażacie go czy jego nauczycieli? Michał nikogo nie obraził. A co do sparringów to Wy macie cykora bo wyraźnie Michał napisał że czeka w B-cy.

Michał nie wciska ściemy tak jak robił to W.A przez wiele lat, pokazując certyfikat za uczestnictwo w seminarium jako certyfikat instruktorski oraz nie uczy z kaset VHS. Każdy kto kiedyś obracał się w kręgu "Estokady" zna prawdę o tym gościu.

Co do tego filmiku z japończykiem, Yori Nakamura, to w youtubie jest z nim więcej filmików. I wychodzi na to ze gosc byl od Inosanto, ale teraz zrezygnował z uczenia sie od Inosanto na rzecz papugowania Bruce'a z filmu "Droga smoka", przed kamerą, widocznie zostało mu parcie na szkło.





I na koniec, nie jestem Michałem, wiem że macie na jego punkcie obsesje, dlatego że jest to jedyna osoba w Polsce, która wie cokolwiek na temat JKD. A że "ściemniacze" reklamują się na sfd, walą kasę to musicie im lizać tyłki.

Takie jest moje zdanie. Daniel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Weźcie przeczytajcie sobie ten temat pisał w nim również Michał i Stefan:





Patrzcie jak W.A zostaje pogrążony, a prawda wychodzi na jaw. Ten kolo nic nie wie o JKD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Weźcie przeczytajcie sobie ten temat pisał w nim również Michał i Stefan:

https://www.sfd.pl/Ewolucja_JKD-t92562.html

Patrzcie jak W.A i reszta "ściemniaczy" tzw. polskich pseud instruktorów JKD, zostaje pogrążony, a prawda wychodzi na jaw. Ten kolo nic nie wie o JKD.

Ciekawe, gdzie wtedy podziały się te mądralińskie osoby. Które teraz obrażają Michała.



Edit: Wkleiłem zły link.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20224
janun to miłe, że założyłś konto na sfd tylko, żeby bronic michała

"się dowiedziałem od niego o JKD, rzeczowo, konkretnie"
to poszukaj definicji tych słów, bo chyba nie wiesz co znaczą.

W ogóle to ciekawe, że pojawia się coraz więcej użytkowników zakładających konto w ostatnich dniach, tylko dla tego tematu

booom na michała się zaczął

Zmieniony przez - nastic w dniu 2010-08-16 10:14:47

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Czytam forum od dłuższego czasu. Jestem, zmęczony Waszą bezczelnością i tym, że wyzywacie jedynego człowieka w Polsce mającego autentyczną wiedzę o JKD i Jego nauczycieli. A wychwalacie "ściemniaczy" z brzuchami od piwa. Nawet w tym temacie , który wkleiłem, zobaczysz rzeczowe i konkretne wypowiedzi Michała. Podczas gdy to co napisał W.A to jakiś bełkot i bzdet. Jak czytam takie bzdury to łapie się za głowę i nie wiem jakim cudem, ludzie chcą się uczyć od takiego typa??? Ściema na całego.

A co do komercjalizacji weź sobie przeczytaj komentarze:
http://www.pora.pl/venue/jeet-kune-do-2

Michał jest dla tych biznesmenów zagrożeniem, bo On faktycznie ćwiczy JKD. A Ci polscy "konceptualiści" to jedna wielka kpina i obraza dla JKD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3416
Zadziwiajaca sprawa jak popieraja Michala osoby z kontami zalozonymi kilka dni temu i majace kilka wpisow na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
Michał, przestań się kompromitować tymi wycieczkami po knajpkach internetowych, tylko wklej zgodę na wykorzystanie filmików ze sparingów z Tobą, a szybciutko będziesz miał realną szansę, żeby się wykazać.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy warto zmieniać styl?

Następny temat

technika kung fu

Wiecej