SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ted Wong JKD vs Bruce Lee JKD

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 102966

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 80
Ja myśle, widząc po filmiku Michała, że JKD musi byc opracowane przez Bruce'a pod względem fizyki, chociaż by dlatego,że uderzenie przednią ręką jest dosć silne.

Jeżeli Michal przyjechałby i udowodnił swoje rację na sparringach byłby kimś,ale zaraz zara jak JKD to taki super styl,to czemu nikt nie był miszczem w MMA czy gdzieś tam...

Z tego co ja tu zauważyłem, to Michał wcale nie pisał że JKD to jakis super styl itd. Wogóle Michał o JKD mało powiedział, ale o koncepcji to powiedział tyle ze można by się od niego przez internet uczyć. I to jest jego najpoważniejszy problem. Zastanawiam się czy on czyta wypowiedzi innych użytkowników zanim coś napisze... Z początku myslałem ze Michał ma sporą wiedze na temat JKD. Teraz widze, że jest dobry tylko w temacie JKD vs. JKD koncepcje, albo tą wiedza nie chce się tu z nikim podzielic. "Bo nie bede nikoło uczył przez internet"
Michał, uwiez mi, jakoś każdy to przeboli. Ale jak juz bierzesz udział w dyskusji to nie powienienes się wykrecac od odp tylko dlatego ze ktos nie odp Ci kiedys tam na pytanie. Nie wiem o jakie pytania chodzi ale zakładam ze coś w stylu czemu Tacket jest uwazany za ucznia BL, czemu w JKD koncepcjach jest 26 innych sw itp. Człowieku, temat jest o JFJKD a nie o koncepcjach. Nikt Ci na to pytanie nie odp. z prostego powodu. NIKT TEGO NIE WIE Powiedziałes w tym temacie juz wszystko. Nikogo nie kręci czytanie tych samych skopiowanych tekstów z przed kilku miesiecy.
Jak sie ktos spyta, czamu dodawanie technik jest złe, to Ty sie Brucem zasłaniasz. Wklejasz list do Poteeta itd, kazdy juz to na pamiec zna, jakbyś sam nie mógł wytłumaczyc, czemu Twoim zdaniem łaczenie technik jest złe, bo masz prawo do takiej opini, ale nie potrafisz uzasadnic dlaczego. Tak jak bys sam nie był tego pewien.

Czemu nie chcesz podac nazwisk, ani podac filmików do walk ludzi z JKD w mma? Czemu to taki "zakazany temat". O list do poteeta nikt Cie prosic nie musiał, a jednak widziałem juz go kilka nascie razy. Moze tych walk tak naprawde nie było?
Kto wie, moze JKD jest naprawde skuteczna SW, moze bardzo skuteczna, ale od Pana Michała Czapli tego sie nie dowiemy. Dowiemy sie tylko ze JKD koncepcje to Jeet kuen, ze inosanto zły itd... szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Mało tego. Proponuje zobaczcie sobie ile kosztuje to jego JKD w linie Tedzia Łonga w Wawie - 150 zl za 4 treningi w tyg skladki klubowej ! Z tegco pamietam do On nam zarzucal ze jakies korzysci materialne czerpiemy. Zapewniam Cie Michal ze wiekszosc z nas PLACI za to a nie zarabia a jesli nawet ktos pobiera oplaty za swoje nauki to chyba normalne nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Nikodem 150 zł za 4 treningi w tygodniu, czy miesiącu ? Mi się wydawało, że 4 w miesiącu, raz w tygodniu. Dodatkowo sekcja nie zapewnia przyrządów z tego co rozumiem. Uczniowie muszą sami kupić łapy trenera. Dodatkowo jeśli uczniowie ćwiczą tylko na tym, co sami kupią no to wyjaśnia sprawę potrzeby kopania w łapy trenera - kopnięcia JKD zostały specjalnie "zbaletyzowane" na potrzeby marketingowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
http://www.jkd-warszawa.pl/index.php/Rozklad-zajec.html

Z tego co tu jest napisane to 4 treningi w tyg. Jezeli tak jak mowisz trzeba przynosic wlasny sprzet to juz calkiem komercha ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Do teraz myslalem ze Michalek poprostu trenuje swoje JKD z innymi fanami Bruce Lee
ale jak zobaczylem ten cennik to sie za glowe zlapalem.
Jakby tam poszedl ktos z paruletnim doswiadczeniem w iinym stylu to by sie chyba wkurzyl obil Michasia i poszedl do domu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
To cennik z Warszawy od ucznia Michasia U Michała pewnie wszystko jest za darmo bo to nie jest komercja, i uczą się tam tylko wybrani.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 91
Witam, jestem bratem trenera z warszawskiej sekcji.
Ceny w Wawie są sporo wyższe niz w innych miastach i to dotyczy kazdego stylu bo wynajem sali w Wawie jest drogi. Brat, jak ktos nie chodził regularnie na treningi(bo np zachorował), potrafil zwrócić częśc pieniedzy wczesniej zapłaconych..
Cennik:
1 x w tygodniu - 80 zł miesięcznie
2 x w tygodniu - 120 zł miesięcznie
3 x w tygodniu - 140 zł miesięcznie
4 x w tygodniu lub więcej - 150 zł miesięcznie

Zdarzało mu sie dopłacać do sali, bo początki są trudne. Wkurzają mnie posty sugerujace ze on chce zdzierac kase z ludzi..

rakugames.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Skoro uczył się u niemającego papierów Michała C. to raczej nie jest osobą kompetentną do nauczania sztuk walki. Czyli i tak wychodzi na to, że zdziera pieniądze z naiwniaków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 91
A i treningi trwające 2 godziny...

Nie wiem czemu czepiacie sie Michała. Poznajcie go, bardzo wporządku koleś...

A nie tylko obrazacie, teraz mojego brata tez probujecie obrazac. Darujcie sobie...

rakugames.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 91
Poza tym uczy sie tez od Stefana Nikandera a nie tylko od Michała Czapli.

Chciałbym napisać jeszcze, moze nie zbyt umiejetnie moje spostrzeżenie:
Roznia Was style, JKD Koncepcje, JKD od Teda Wonga, MT, boks itd.
Ale jak zareagujecie gdy zobaczycie na ulicy jakiegos kolesia co leje kobiete?
Pozdrowienia dla wszystkich co swoje umiejetnosci wykorzystali by zlac drania lejacego bezbronna kobiete.

rakugames.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy warto zmieniać styl?

Następny temat

technika kung fu

WHEY premium