SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ted Wong JKD vs Bruce Lee JKD

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 102801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 632
"No patrz, znowu mi umknęło Przeglądam, przeglądam i znaleźć nie mogę Czyli co? Jeśli Ci pomożemy finansowo czy logistycznie to przyjeżdżasz do Krakowa? Do Warszawy? Czy wklejasz oświadczenia i my mamy jechać do Brodnicy?"

A Ty wkleisz oswiadczenie? Juz sie odnioslem na str 75.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2997
to niech wrzuci jeszcze papier świadczący że jest zdrowy fizycznie i psychicznie.

"Z czasem wyszkolą się też w walce szpadlem, sierpami i widłami"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 632
"a nas na przykład to nie interesuje."

Tenshin a dlaczego interesuje was wiec z kim walczyli i wygrali ludzie z JFJKD? I przez ten pryzmat to oceniacie. ;)
melchiorek, mam nadzieje ze moja odp. Cie usatysfakcjonowala. ;)

Na moje pytania zazwyczaj odp. "Nas to nie interesuje". ;0

To skoro nie interesujecie sie sztukami walki a tym bardziej JKD, bo po Waszych wypowiedziach, to raczej nie kwapiliscie sie wcale zeby zweryfikowac wiedze ludzi z JKD koncepcji, ktorzy naprodukowali dosyc kurjozalne teorie odnosnie Bruce'a i JKD. To po co tutaj zabieracie glos?

"to niech wrzuci jeszcze papier świadczący że jest zdrowy fizycznie i psychicznie"

Po tym co wypisujesz na forum to zastanawiam sie czy Ty przypadkiem nie byles skierowany na rozmowe ktore miala to stwierdza czy jestes zdrowy czy nie.


Michal

Zmieniony przez - JFJKDMC w dniu 2010-08-09 14:18:47

Zmieniony przez - JFJKDMC w dniu 2010-08-09 14:19:25

Zmieniony przez - JFJKDMC w dniu 2010-08-09 14:19:45

Zmieniony przez - JFJKDMC w dniu 2010-08-09 14:21:00

Zmieniony przez - JFJKDMC w dniu 2010-08-09 14:22:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Michał, czy Ty jesteś pełnosprawny umysłowo? Na rzeczonej stronie 75 je napisałem i sam je cytowałeś. Poniżej było oświadczenie Scorpiona. Przypominam raz jeszcze:

Wysłana - 9 sierpień 2010 13:38
Acha, nie wiedziałem, że czekasz na moje oświadczenie. No więc jeśli Ty pofatygujesz się do starszego bądź co bądź kolegi do Krakowa, to oświadczam, że zorganizuję salę, oficjalny zlocik sfd i wyrażam zgodę na publikację nagrań w sieci. Nie mogę wypowiadać się za innych, ale Scorpion czy Hetman też na pewno się zgodzą. Jeśli masz problemy finansowe możemy wspólnie pomyśleć o tym, żeby Ci pomóc opłacić podróż i zorganizować nocleg. Inną opcją jest oczywiście Warszawa.
Jeśli zaś nadal uważasz, że Twoja fighterska jakość sprawia, że to cały świat powinien się fatygować do Ciebie, to również oświadczam, że zgadzam się na publikację nagrań. Warunki zaś są takie: wklejasz oświadczenie, że stawisz się na sparing i że zgadzasz się na publikację nagrań ze sparingu, ale te znasz. Kusi mnie, żeby zaproponować też, żebyś zwrócił koszty podróży wszystkim, którzy w*******ą Ci uderzając albo tylko rękami albo tylko nogami, ale nie chcę dodatkowo utrudniać Ci decyzji.

+ niżej:
Michał zauważyłem, że masz problemy z czytaniem (że o rozumieniu nie wspomnę), ale to mimo wszystko obciach cytować moje oświadczenie i w tym samym poście prosić mnie o kolejne.
Acha, ja nie chcę niczego udowadniać. Mówię Ci tylko, że jesteś straszna lebiega a Ty mi nie wierzysz. Oferuję Ci więc niepowtarzalną możliwość weryfikacji swych umiejętności. Nie musisz sparować ze wszystkimi. Możesz ze mną, albo ze Scorpionem, albo z Hetmanem. Nawet dziewczynę Ci znajdziemy, żebyś się nie bał. Jesteśmy ludźmi cywilizowanymi i wszystko możemy w sposób cywilizowany zorganizować łącznie z kwestią finansową. Ty nie dajesz podobnej oferty więc chyba jednak lepiej u nas. Niemniej jeśli upierasz się że jesteś taki kozak, że wszyscy mają jechać do Ciebie, to wklejże chłopie to oświadczenie zamiast cały czas się migać.

Zwracam uwagę na słowa: "oświadczam, że zorganizuję salę, oficjalny zlocik sfd i wyrażam zgodę na publikację nagrań w sieci"

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ja również przyłączam się do kopta i pomogę w organizacji sali. Również zgadzam się na publikacje nagrań z walki.
Dystans rund i ochraniacze nie grają dla mnie roli jest tylko jedno ale, nikt nie używa kasków z kratą na twarzy. Jeśli Michał chce to mogę nawet sparować z nim bez ochraniaczy i ze wszystkimi technikami z "naukowej" SW.


Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2010-08-09 14:23:01

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 632
"To moze Ty wkleisz oswiadczenie? Jesli bede musial walczyc z zalozmy 30 osobami, to czy ilu tam sobie zogranizujesz to przeciez oczywiste ze nie wygram ze wszystkimi. Chyba ze naogladales sie za duzo Dragon Balla i wierzysz w takie rzeczy.

Kolejna sprawa, ja nie musze jechac do Ciebie do Krakowa bo to Ty chcesz cos udowadniac. Ja robie swoje. ;) To Ty do niedawna chciales przyjechac do Brodnicy, czy moze 4rScorpion chcial jechac."


Kopt, tego typu oswiadczenie to zadno oswiadczenie, jak ja napisalem w ten sposob ze oswiadczam ze jak przyjedziecie to bede na miejscu itd, to wtedy mowiliscie ze tak to sobie moze kazdy pisac.

Wybacz ale po waszych stwierdzeniach typu Olokk, gdzie napisal :"Zawsze moge powiedziec ze nie pisalem z mojego konta." Jak rowniez: "Nie bede odpowiadal. Bo nie musze."- Nikodem.

To Wasze slowa traca na wiarygodnosci.

4rScorpion, dlaczego wyzywasz Kopta?


Zanim edytowales wiadomosc napisales: "Co za slepa pipa."








Zmieniony przez - JFJKDMC w dniu 2010-08-09 14:26:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
mistrzostwo Brodnicy w Karate

Pokaz nam choc jedna walke jak tluczesz sie z kontaktowym zawodnikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
To było do Ciebie geniuszu

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 632
Zanim edytowales wiadomosc napisales: "Co za slepa pipa."



Co sprawia ze swoja obecnoscia jak i wypowiedziami od poczatku zanizasz poziom dyskusji.


Juz napisalem, ze to Wy macie "parcie" na sparring ze mna wiec jak cos to mozecie przyjechac do Brodnicy. Teraz juz nie mozecie sie wykrecic ze nie znacie adresu itd.

Ale to Kopt nie zauwazyl. ;P Geniuszu. :P


Nikodem a odp. na moje pytanie?
:)

Michal

Zmieniony przez - JFJKDMC w dniu 2010-08-09 14:28:37

Zmieniony przez - JFJKDMC w dniu 2010-08-09 14:28:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Michal nikt tu nie mowi o 30 walkach bo to wyzwanie dla championow. 3 do 5 walk raczej dociagniesz na stojaco ?

Nie bo nie ma zwiazku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy warto zmieniać styl?

Następny temat

technika kung fu

WHEY premium