SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik Koxamans/Redukcja/Foty str.17, pods2 str.50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5756
Ty robisz pełny ruch? ja nie prostuję rąk do końca żeby nie stracić napięcia na bicepsie, :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
3/4 - staram się aby mięsień był cały czas napięty

Ale wuchta napakował masy, masakra ;d ja to chyba nigdy bym się nie zdecydował, za dużo wyrzeczeń, chociaż czas pokażę.

Teraz na Mr. Olympia można startować i pokonać Colemana ;d

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5756
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
wuchta nie napakował masy tylko lekko ją odsłonił

zredukowałem z 127kg na 122kg ale docelowo będzie jeszcze mniej. Nie ukrywam, że trzymanie michy łatwo mi nie przychodzi ale z drugiej strony nie chcę zaprzepaścić efektów i brnę dalej.

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
***DZIEŃ 65***
PODSUMOWANIE:




- miał być deszcz od południa a nie pada... duszno, słońce pięknie pali.

Dzisiaj dzień aerobowy:
rozgrzewka, rozciąganie mięśni, 60min truchtu, rozciąganie mięśni
Trochę zdjęć z okolic gdzie biegam:








Posiłek po aerobach:




Zmieniony przez - koxamans w dniu 2010-05-23 17:00:48

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9039
Dorwałeś dokładnie ten sam mix warzyw co ja . Niech zgadnę, w Lidlu kupiłeś ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
Cześć, wpadłem i widzę progres, jest dobrze!

Byle do celu, może nie po trupach ale z uporem

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
Kriksos - tak, mieszanka warzywna 450g za 1.99zł, nie kupuj mieszanki chińskiej, jest to taki badziew że nie idzie tego przełknąć.

Odin - sam siebie zadziwiam, dzisiaj bez problemu zrobiłem 10 pompek luzem... a przed rozpoczęciem redukcji 1.5 pompki ledwo ledwo

Trzymanie michy i systematyczny trening to jest klucz do sukcesu,
Pewnie się czuję i co raz bardziej mi się to podoba

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5756
Z ciekawości położyłem się i zaczałem robić pompki :D poszło 20cia lol2 :D Cudownie jest przełamywać swoje granice i się rozwijać. :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
haha xeor :D specjalnie napisałeś 20! ja cię już znam! idę zrobić 25! haha bo muszę więcej od ciebie! to taka zdrowa rywalizacja

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na redukcje dla kolesia z kontuzja kolana

Następny temat

Początkujący 14 latek ;)

electro
Polecane artykuły