SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BLOG: Nadszedł czas, żeby zacząć jakoś WYGLĄDAĆ- Adzik&Trec-PODS.STR.102 i 107

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153941

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
miksowwane owsiane i piers o ja *******e
rzeczywiscie jestes hardkorem
pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 20 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35589
Ja zawsze robiłem: jogurt owocowy, twaróg, mleko, jajka i wychodziło nawet nawet No ale na pierś i owsiane bym się nie odważył

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8141
Zmiksowac kazdy potrafi, ale Adzik to wypil
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10897
adzik jest prawdziwym hardgainerem

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Siodema
Dzieki dzięki
Muszę zapyerdalać
A wątróbka zrobiona z cebulką jest bardzo smaczna

VooDa
Takiego robiłem ale nie do picia
Do picia zrobiłem kiedyś owsiane + białko + oliwa - takie se

koles08
Więcej tego nie zrobię więc nie taki ze mnie hardkor

Alucard666
Taki szejk to raczej normalnie smakuje
Tego mojego nie polecam

Rrumcek
Otóż to

Zuberson
Hardgainerem to moze nie- bo z masą u mnie nie jest cięzko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 291 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
śledze Ciebie Adziu :* Siła widze ładnie idzie! Ale w muskulaturze coś mało sie zmienia jak narazie. Ale to dopiero początek kuracji, czekam na efekt końcowy. :)
Widze nadal profesjonalnie podchodzisz do tematu tak 3ymaj!
Stałeś sie dla mnie natchnieniem by wrócić do ciężarków, ale z wypadniętym dyskiem

na bombie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
DonEndriu
"Muskulatury" to Ty jeszcze nie widziałeś od czasu rozpoczęcia cyklu
Weź się za większe ciężary to Ci dysk wskoczy z powrotem

*************************

Panowie wybaczcie, wczoraj nie znalazłem chwili na wypiski

Wtorek:
1 - chleb czarny + NitroProGen + oliwa
2 - wątróbka drobiowa + ryż
3 - wątróbka drobiowa + ryż
4 - pierś + oliwa
5 - twaróg + oliwa

Suple:
Rano - 2 kapsy Super Omega-3 + VitalPACK.
NA noc - 2 kapsy Super Omega-3.

Posiłek nr 2:





Posiłek nr 3- mniej cebulki było więc dorzuciłem brokuła






************************

Środa:
1 - chleb czarny + jajka
2 - NitroProGen + oliwa*
3 - makaron pełnoziarnisty + pierś + oliwa
4 - ziemniaki + pierś
5 - makrela
6 - twaróg + oliwa
*zaspałbym do pracy i nie miałem niczego uszykowanego więc zrobiłem bialko z oliwą i zabrałem szejker do roboty

Suple:
Rano i przed snem - po 2 kapsy Super Omega-3.

Posiłek nr 1:





Posiłek nr 3:





Posiłek nr 4:






Miał być w środę trening, ale niestety byłem w pracy na rano, potem na uczelni, potem do domu, na uczelnie i do pracy na nocke.
A po nocce do pracy na rano w czwartek (tj dzis)

Pozdrawiam

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2009-10-08 12:39:57
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 291 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
Adi nie przemęczaj sie u Pawła bo będą spadki!!
Noc jest do regeneracji u kulturysty!!
A tak bardziej powaznie to dysk juz niestety rechabilitacyjnie nie wróci. Only operacja :( Ps na nk widać ze przedramie Ci urosło

na bombie

...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
5tki kiedy?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
DonEndriu
Przecież wiesz, że normę 8h robię w 1,5h Więc noc się dobrze nie zacznie, a ja już idę spać Tyle, że śpię 5 godzin

WODYN
Wróciłeś
5tki - poniżej
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

BLOG: Od mięczaka do cwaniaka - kwartał z Trec''iem by Bzyk - Podsumowanie str.84!

Następny temat

clenburexin pytanko

electro
Polecane artykuły