Mlooode (ale mi sie miilo zrobilo
)atrakcyjne ..hmm..
Ale czy niezadowolone z siebie..?..Bylam dluuuugo
(polowe zywota
) na takim etapie...Ale nie ma sensu.Teraz podchodze tak - mam,co mam i co zrobic,by bylo lepiej.
Olka ,ech niech CIe przytule!
Iza,nie poznalam w pierwszym momencie tej Smerfetki..Zaraz trening wklepie
Aaaa a kto to jest Renatka , ''co szaleje''?

'' Where your mind goes..your body will follow..''
Obecna forma:http://www.sfd.pl/kathy78-_zyje_sie_tylko_raz_;_-t514520-s48.html
http://www.sfd.pl/EKSPERYMENT_7:_FEMME_FATALE_POST_KONSULTACYJNY-t525074.html
http://www.sfd.pl/kathy78-_zyje_sie_tylko_raz_;_-t514520-s68.html
bo pape Smerfa zawolam
. Zmniejsze troche ciezar.

,ale dobrze,ze trening zrobilam przed,bo tak to wrrr...niewiem co by bylo...