Asariah
żadnych węgli na obiad? czyli co w takim razie powinnam jeść? Same mięso?
Co do rozkładu B/T/W szczerze powiedziawszy nie myslałam nad tym za dużo, a w zasadzie w ogóle. starałam się, żeby w każdym posiłku było białko i warzywa i tyle. :)jesli o kcal to to samo. postaram się jak najszybciej nadrobić braki.
Dzisiaj:
9:00 musli z mlekeiem
12. sałatka z serem feta, pomidorem, ogórkami
14: ziemniaki + wątróbka (bez sosu). [swoją drogą głupio takie suche :P] + ogórki
17: 2 jajka na twardo + pomidor
20 (po bieganiu) 2 nektarynki
21.30:
serek wiejski
Wiecie co jest najciekawsze? Gdy przyłączałam się do wątku ważyłam 90 kilo. W piątek waga pokazała 85. W pierwszym momencie panika, że za szybko, ale tłumaczyłam to, że to pewnie utrata wody. Mamy wtorek, a waga dalej pokazuje 85. I w pasie jest 104, a nie 107 :)
A może mam rypniętą wagę?
