SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rywalizacja - droga do wymarzonej sylwetki! Testujemy diety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
Poszalałam dziś spałam 13 godzin ! dziś sobie zrobię dzień na małe co nie co, ale "lekko" i moja śniadanie właśnie to hmm jogurt kokosowy z pomarańczami, a na obiad pewnie troszkę ziemniaków z nie wiem czym .. , ale pójdę długo biegać to to spale!

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
Ok pobiegałam i potańczyłam heh, idę wziąć prysznic i cóż tu robić ..

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Wiem, mało białka, ale jakoś nie potrafię tego zmienić. Nie chcę wpier.dzielać mięcha, są wakacje, jest tyle owoców i warzyw, że aż grzech jeść głównie mięcho. Postaram się w tym tygodniu dodać więcej warzyw strączkowych, nie chcę przesadzać też z jajkami (cholesterol), no i mimo wszystko dodam mięso.



panibovary nikt nie każe rezygnować całkowicie z owoców,ale chcesz mieć dietę opartą tylko na owocach i warzywach to powodzenia co z tego,że jest lato? ok jedz sobie owoce ale w pierwszych posiłkach ewentualnie,a nie na noc wpieprzasz śliwki i się nimi zapychasz
wiem,że w gazetach pełno diet owocowo-warzywnych,ale czas zejść na ziemię

aaa i co do tych jaj to bzdura i jeszcze raz bzdura,2jaja możesz obie jeść codziennie...oj chyba poczytaj sobie o odżywianiu


zozolowa Ty też dziewczyno poczytaj o odżywianiu,bo to jedzenie to też pozostawia wiele do myślenia...to śniadanie jogurt kokosowy z pomarańczą porażka



no to tyle ode mnie

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-08-08 19:33:00

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
ale ja nie chcę tak jeść bo tak piszą w gazetach, tylko tak lubię ;)) :)

czas się wreszcie ogarnąć :) biorę się za lekturę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale ja nie chcę tak jeść bo tak piszą w gazetach, tylko tak lubię

a ja też wiele rzeczy lubię lody,jeżyki kokosowe,marcepan mogłabym wiele wymieniać

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
Cóż mam dzień z małymi igraszkami ! od czasu doc czasu mogę mieć ! i to nie jest moje śniadanie! ;/

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Cóż mam dzień z małymi igraszkami ! od czasu doc czasu mogę mieć ! i to nie jest moje śniadanie!

przejrzałam wszystkie strony i nie ma nawet jednej rozpiski całodziennej diety w Twoim przypadku,a weź rozpisz co przez cały dzień jadłaś
no i te jaja+pomidor na obiad sorry

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Dzień szósty

dzisiaj bieg sprinterski

1km rozgrzewka 4x100m 5x50m 6x30m, 10x10m z nawrotem 1km rozbieganie

trening na worku
4x3min skakanka 10x3min worek + technika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 6 Tydzień 2

1. Dieta

08:00 - makrela wedzona, 1/2 bulki razowej, pomidor
11:00 - mleko, brzuszki z lososia, banan, gruszka
13:00 - jajecznica z 3 jaj, 1/2 bulki razowej, pomidor, salatka z makreli na ostro,
17:00 - jablkko, serek wiejski

2. Trening

9:30 - 10:45 Silownia



3. Wnioski

Wczoraj dieta byla dosc "rozlazla", nie chcialo mi sie jesc. Wieczorem drobna impreza ze znajomymi. Wiec bylo piwko . Trening na siłowni super. Dzisiaj mam dobre zakwasy. Troszeczke pomachalem na steperze, kolano dawalo o sobie znac, ale to nie bylo to co w zeszly poniedzialek. Troszke wiecej przycisnolem sadlo . Waga poszla w gore zreszta nie ma sie co dziwic obecnie z 98,5 skoczylo na 100 kg.

Zmieniony przez - sewda w dniu 2009-08-09 09:44:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Miałem ciężki weekend więc i diety i treningów nie było. W piątek 20 godzin w pracy potem 3 godziny snu i znowu na 10 godzin do pracy po powrocie ogarnięcie krótka drzemka i na kawalerski a dzisiaj siedze i regeneruje siły. Troche odsypiam żeby od jutra mieć siłe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od jakiego wieku mozna cwiczyc na silowni? moj plan treningowy. prosze o pomoc

Następny temat

Cwiczenia na zewnętrzną strone bicepsa

WHEY premium