SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rywalizacja - droga do wymarzonej sylwetki! Testujemy diety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 4 Tydzień 2

1. Dieta

08:00 - 1/2 bulki razowej z ryba wedzona
11:00 - 1/2 bulki razowej z serem zoltym, gruszka
13:00 - sajgonki z tyzem
16:00 - surowka z jablkiem
18:00 - brzuszki z łososia
19:00 - makaron z kurakiem pomidor

2. Trening


-brak-


3. Wnioski

Wciaz lecze kolano, juz jest lepiej zaczynam chodzic. Jak nie cwicze to mam problem z dieta inaczej jak sie macha robi cos codziennie wtedy jakos mam tak w nawyku. A tak prosze bardzo. Jeszcze jutro leze w sobote staram sie na silownie podskoczyc jak bedzie oki zaczynam jakis basen. Moze w przyszlym tygodniu wroce do biegania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
Ładnie skaczesz ! ;d mam pytanie czy skakankę mogę kupić w zabawkowym? czy gdzie?

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
Hej :)
U mnie ostatnio dieta średnio- śniadanie standardowo, 2 też, na obiad sama fasolka szparagowa, ale za to pod wieczór najadlam się śliwek (przeklęte węgle) i o 21 serek wiejski.

Wiem, mało białka, ale jakoś nie potrafię tego zmienić. Nie chcę wpier.dzielać mięcha, są wakacje, jest tyle owoców i warzyw, że aż grzech jeść głównie mięcho. Postaram się w tym tygodniu dodać więcej warzyw strączkowych, nie chcę przesadzać też z jajkami (cholesterol), no i mimo wszystko dodam mięso.

Ćwiczenie jak najbardziej ok- przed wczoraj basen, wczoraj biegałam i ćwiczyłam rączki.

Co do zwolnienia metabolizmu: może nie bardzo się na tym znam, ale wydaje mi się, że mój metabolizm i tak poszedł do przodu. Przy takim odżywianiu jakie miałam przez 16 lat, to co jest ostatnio to i tak duży krok (dla porównania: mój jadłospis wyglądał tak: rano nic, w szkole buły z jakimś mięchem, do domu wracałam o 18-20, solidny obiad i jeszcze się na wieczór czegoś napchałam- słowem tragedia).

Jeśli chodzi o liczenie kalorii: zawsze się tego wystrzegałam i nadal się wystrzegam. Nie wiem czemu denerwuje mnie to i myślę, że gdybym zaczęła liczyć kalorie i starać się to starannie je rozkładać, a później jeszcze dokładnie przestrzegać, to odpadła bym po 3-4 dniach. Póki co jak sami widzicie nie daję sobie rady z dobrym wypełnianiem 10 zasad, więc chciałabym najpierw to na dobre wprowadzić do swoich nawyków.

Poza tym zamiast siedzieć przed kompem i sprawdzać co ile ma kalorii, wolę iść na spacer


Dzięki jeszcze raz za wszystkie rady i życzę miłego dnia!
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
zozolowa

tak też można, ale warto by było by to była skakanka rzemieniowa z łożyskami, taka chodzi i układa się najlepiej ;). Mi brat z anglii z jakiegoś sklepu sportowego przysłał skakanke everlasta i bardzo sobie ją cenię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
Dieta trzymana z reguły troszkę pozmieniana i widzę efekty !
.
To pojadę do sklepu sportowego i sobie jeszcze dziś kupię, ok kończe śniadanko i zwijam się do sklepu!

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
Już mam skakankę, ale niestety zwykłą

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 5 Tydzień 2

1. Dieta

- brak-

2. Trening

wciaz sie lecze

3. Wnioski

Dzisiaj juz staram sie odkladac stabilizator. Przytylem 1,5 kg w tydzien wiec super ... Juz jutro ide na silownie pierwszy raz od tygodnia, bede robil cwiczenia nie obciazajace kolano. byc moze juz w poniedzialek bede truchtac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Dzień 5

Ustać na nogach

Po piątym dniu, a ja ledwo co stoje na nogach :/
Siłka
Przysiad 45x5 55x5 65x5 85x5 95x4 (lipa straszna :/)
Podciąganie na drażku 10-8-6-4 nachwyt
Podrzut hantelki 5x18 5x20 5x22 5x24 5x26 (tutaj będę musiał zwiększyć ilośc powtórzeń, co poradze jak większej hantli nie ma :/ )
WL 5x40 5x45 5x50 5x60 5x72 wkońcu nieco do przodu.
Push press 5x35 5x45 5x50 5x60 5x62 Zrobiłem wcześniej zamach na 72, ale nie chciało pujść, jeszcze niedawno szło i 70 kgx5
Biceps uginanie sztangi 12x42kg 10x47kg 8x52kg
Brzuch 3x

HIIT 8x40:20


Jutrzejszy dzień przecudny rano muszę się uwinąc ze sprintem i zrobić trening w garażu, reszta dnia w jarosławiu, jak to przejde to nie wiem :D btw. mam ból podczas chodzenia nad stopą tak jakby w kości :/ nie wiem ocb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
Łączę się w bólu- ja mam ciągle kostkę kontuzjowaną, a po MMA doszło jeszcze kolano

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety ze stawami nie ma przelewek i nie nalezy sie spieszyc z full obciazeniem. Dzisiaj rano silownia ... zero problemow ... ale na biegi jeszcze poczekam...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od jakiego wieku mozna cwiczyc na silowni? moj plan treningowy. prosze o pomoc

Następny temat

Cwiczenia na zewnętrzną strone bicepsa

WHEY premium