SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rywalizacja - droga do wymarzonej sylwetki! Testujemy diety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak zrobie mleko wywale nastepnym razem powiem ze mam po frytach srake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja dziś aerobki 20 minut.
Na śniadanie zjadłem omleta z płatkami.
Na drugie pierś z indyka + warzywa + oliwa
Na czecie pierś z kurczaka + warzywa + oliwa
Potem wołowina z warzywami i oliwą
Po aero shake proteinowy z ryżem
Zaraz będzie serek wiejski i ryż brązowy lekko niedogotowany
Oczywiście wszystko wg. moderate carb.
Jutro mam dość lekki trening, więc też będzie dzień moderate carb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Generalnie moja dieta wygląda codziennie tak samo czasami wrzuce jakąś rybkę albo jajka ale trzon pozostaje ten sam no i zmieniam warzywa jak mi sie znudzą. Staram sie pochłaniać ok 1 kg warzyw dziennie i powiem każdemu że to bardzo dużo daje bo sie zayebiście poprawia trawienie. Mówie tu głównie o zielonych - ogórek, szczypiorek, cukinia, fasolka zielona i inne.

1 posiłek
WPC 50g
Płatki owsiane 50g

2 posiłek
Wołowina 250g
Olej lniany 20g

3 posiłek
Serek wiejski 400g
siemie lniane 20g
olej lniany 10g

4 posiłek
cycek kury 200g
orzechy włoskie 30g
olej lniany 10g

TRENING

5 posiłek
WPC 50g
banan 200g

6 posiłek
Twaróg 250g
oliwa z oliwek 20g

27 lipca
1 seria 2 seria 3 seria 4 seria
Wyciskanie płasko 100*6 110*6 120*6
Hantle na skosie góra 32,5*10 35*8 37,5*6 40*4
Arnoldki 20*10 22,5*8 25*6 27,5*4
Wznos wylewający 7,5*10 10*8 12,5*6
Francuz leżąc 30*10 40*8 50*6
Prostowanie/Syzyfki 45/20*10 50/25*8 55/30*6
Wspięcia siedząc 55*max 60*max 65*max
Przedramie 5 5 5
Unoszenie kolan 0*10 0*10 0*10
Spięcia z uniesionymi nogami 12,5*10 12,5*8 12,5*8


Jak narazie dużo zapału i chęci do pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
U mnie dziś dzień gładko zszedł , myślę, że swoją figurę mieć będę !
Trzymajcie kciuki

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
zapomniałem dopisać cardio dzisiaj 22 minuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
Zozolowa, poprosimy o foteczki

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
Zrobię jak będę mieć aparat .. może za miesiąc O_o jak Mój kochany brat przywiezie ;//
yhh, fotki dałam, ale w ubraniu to nie mogą być dziku05

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
"yhh, fotki dałam, ale w ubraniu to nie mogą być"

bo muszą być nago

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Dołączyła do nas nowa koleżanka:
VII. Magdalena

1. Dane:
brzuch: 107cm
udo: 65
biodra: 120
biust: 114
ramię: 37









2. Dieta:
Żadnych konkretnie ułożonych posiłków, tylko 10 zasad, całkowite wykluczenie pieczywa i dużo białka w każdym posiłku. I zero słodyczy i napoi słodzonych i gazowanych.

3. Trening:
Codziennie rano jogging ok. 40 min. Co drugi dzień ćwiczenia rąk, zwłaszcza triceps, chcę się pozbyć tzw. batmana (moje ćwiczenia wzięłam z innego forum, mogę podać link Szukam jeszcze jakiś ćwiczeń na brzuszek, też będę robić je co 2 dzień. Od 3 sierpnia kończy się przerwa letnia na pływalni, więc aqua aerobik 2x tygodniowo.

4. Inne:
Inne: Najbardziej zależy mi na zrzuceniu tych strasznych 2 opon co to się znajdują nad biodrami, a także na zlikwidowaniu "batmana" czyli przeciwieństwa mięśni na rękach. Nie chciałąbym schudnąć w piersiach. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122










VIII Pereziusz

Wymiary:
pas(pępek) 88
talia 86
Klatka 114
Udo 62
Łydka 42
Ramie 38
Przedramie 33

Pereziusz „Powróce z popiołem po korone”


Witam znowu, niektórzy mnie znają , niektórzy nie ;) Mniejsza o to, ważę 83 kg(dziś pomiar), po ciężkiej intensywnej pracy i wysiłku fizycznym, jak trwał cały czas od pamiętnej utraty wagi do kwietnia tego roku był cały czas zapierdziel na treningach i zawsze to jakoś sobie uzupełniałem.
Ale maj czerwiec lipiec, powoli opadałem na dno maj czerwiec były treningi ale mniej się do nich przykładałem więc waga z ok. 76,77kg skoczyła w porywach na 84. Wszystko po części związane z moją byłą dziewczyną, moja pierwsza to i trochę namieszała w moim życiu, wyssała wszystko i zostawiła, no ale tak to jest jak się zaufa nieodpowiedniej osobie. Zacząłem podpalać papierosy, pić więcej cały czerwiec był w rozsypce i połowa lipca, skleiłem się do kupy(trochę mi to zajęło), znowu zaczęło mi zależeć tak jak kiedyś gdy z radością i uśmiechem na ustach rozwalałem bariery które mnie ograniczały ;).

Cel i misja tego dziennika ?
Zgadnijcie? Utrata wagi bo jest zbyt duża, trenuje boks, polubiałem tą dziedzinę sportu, i będę musiał od października zmieścić się pod odpowiedni limit, Waga w której czuje się najsilniejszy i najszybszy, w której najlepiej śmigam ?? wydaje mi się że 79kg, tak więc cel tego dziennika to utrata wagi o 4 kg do 79kg w 2 miesiące, ewentualnie mniej. Drugi to przygotowanie fizyczne do sezonu, sekcja jarosławska boksu zapisze się do podkarpackiego związku bokserskiego, i będzie można śmigać na zawody, no ale najpierw trzeba coś włożyć od siebie ;).

Jak zamierzam to zrobić O.O ??
W tygodniowym planie zamierzam umieścić treningi boksu, od sierpnia zaczynają się na sekcji pierwszy lub drugi tydzień sierpnia, ale w sekcji przemyskiej, bo na wakacjach tutaj trenuje w rodzinnym mieście na studiach robię to w jarosławiu. Siłownia fbw 5x5 może lekko zmodyfikuję ;). I reszta bieganie, a dokładniej jak to będzie wyglądać ;).

6dni treningowych, z czego:
-3xboks
-2xsiłka (zacznę od małego pułapu i będę co tydzień dokładał)
-3xHIIT bieg (zacznę od 8 interwałów 40:20, 8 min biegu i co tydzień progres)
-1x trening sprinterski (będzie wyglądał tak 1km rozgrzewka 4x100m 5x50m 6x30m, 10x10m z nawrotem ;) i 1km rozbiegania)
-1x trening aerobowy biegowy na czczo (zacznę od 8km i co tydzień progres).

Dieta ?
Dziwne gdybym tego nie umieścił :D, ale powiem tak wiem mniej więcej czym się żywić i co jeść, więc będzie to mniej więcej 10 wskazówek żywnościowych, co jakiś czas będę dawał wypiski z jedzenia :P.

Proszę was o konstruktywną krytykę, i wsparcie ;) Wszelkie komentarze, krytyka, sugestie mile wskazane.

Btw. Zaczynam od 3 sierpnia czyli od nast. tygodnia, ale w tym juz jem zdrowo+ trenuje sobie czasami ;). I będę to prowadził tutaj i w dziennikach treningowych :), pozdro

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2009-07-28 14:28:27

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2009-07-28 14:28:37

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2009-07-28 14:28:49

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2009-07-28 14:29:02

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2009-07-28 14:29:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od jakiego wieku mozna cwiczyc na silowni? moj plan treningowy. prosze o pomoc

Następny temat

Cwiczenia na zewnętrzną strone bicepsa

WHEY premium