SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rywalizacja - droga do wymarzonej sylwetki! Testujemy diety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Trzeba by też popracować nad dietą bo są poważne braki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
" koło godz 15 obiad- ziemniaki + surówka z kapusty + żeberka "
Straszne !
Ja mam dziś na obiad gołąbki, ale jakoś ich nie zjem ... bo sama sobie gotuję, a ty nie możesz sama gotować ??

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Mi bardziej nie podobają się posiłki typu:
2 wafle ryżowe - to nie jest posiłek
Jabłko + mandarynka czy jakoś tak - to też nie jest posiłek
Ziemniaki + surówka + żebra od biedy można zjeść po treningu. Tylko tutaj uważałbym z sosami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co myslicie o takich posilkach jak chinczyki ... czyli kurak + ryz + warzywka + sosik + surowka ?? jak to ma sie do diety ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Dobrze się ma. Wszystko się rozbija o sosik. Bo sam kurak + ryż + surówka jest spoko. Dobijający jest najczęściej właśnie sos. Jak jest robiony na miejscu ze świeżych warzyw to jest ok. Ma mało kalorii i w ogóle. Np. ja zawsze robię ze świeżych pomidorów, cebulki, czosnku i papryki. Ma bardzo mało węgli, kalorii a bardzo poprawia smak potraw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
Sewda jak dla mnie ok ale zalezy kiedy.
po treningu ryz + kurak + warzywka+ surowka to ok po silowni.

ten sosik to tak niezbyt a u nas w chinskim mozna brac bez sosu napewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Dzień dzisiejszy bardziej urozmaicony dietetycznie. Była i rybka i mięcho różne rodzaje. I pyszne białko ABB Pure Pro które w końcu do mnie dotarło. Ambrozja! Pycha. Dziś było cardio 25 minut, a więc podwyższyłem już o 5 minut. Jutro ciężki trening. Żarcie podobnie jak dziś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Ja dzisiej beztreningowo więc jeden posiłek potreningowy mi wypadł. Regeneruje sie bo troche mnie zmęczyły dwa ostatnie treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 3 Tydzień 1

1. Dieta

07:30 - bulka razowa z serem zoltym, pomidor, monte, salatka z makreli na ostro, papryka, ogorek, herbata
10:30 - jogurt naturalny, morela
13:30 - warzywa, ryz, kurak, salatka z kapusty
16:30 - pomidor,ogorek,paryka, serek wiejski
18:00 - 2x cos w rodzaju oscypka , herbata
22:00 - mleko

2. Trening

20:00 - 20:35 biegi ~ 4 km

3. Wnioski

Rano bylem piekielni glodny myslalem ze zejde, jakos sie dziwnie czulem dopiero popoludniowy kurak z ryzem doprowadzil mnie do stanu uzywalnosci ... nie mam parcia na slodycze itp dlatego sie ciesze. Jezeli chodzi o trening dzisiaj same biegi okolo pol godziny , jutro ostatni dzien aerobow w tym tygodniu


Zmieniony przez - sewda w dniu 2009-07-29 22:21:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372




==dieta==
10:00 placek owsiany z koncentratem,omega 3
13:00 podwójny naleśnik z galaretką truskawkową
14:00 jajecznica z grznkami,oliwa
18:00 pierś,makaron,warzywa,oliwa
22:00 białko,dwa jajka i serek wiejski













==trening=
9:00 siłownia: barki,grzbiet i triceps





19:00 koszykówka

==suple==
przed i po siłowi cell pump
do śniadania omega 3
wieczorem wpc80

po 2 godzinach grania w kosza padam na mordę i nie chce mi się nic więcej pisać, a raczej moje szare komórki czegoś wymyśleć, chyba wypociłem je razem z potem

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od jakiego wieku mozna cwiczyc na silowni? moj plan treningowy. prosze o pomoc

Następny temat

Cwiczenia na zewnętrzną strone bicepsa

WHEY premium