SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rywalizacja - droga do wymarzonej sylwetki! Testujemy diety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Kiedyś przebiegłem półmaraton. I na tym skończyły się moje przygody biegowe:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mowienie, ze nie ty gotujesz nie jest wytlumaczeniem i tym bardziej usprawiedliwieniem jak chcesz sie ogarnac to musisz wiecej czytac czytac czytac i to zaczac wdrazac .wieksze efekty rpzyniesie ci dieta niz katowanie sie cwiczeniami ... ..

Dobrze gada polać temu panu

Nikt z nas od razu nie skumał jak to wszystko działa. Po to jest to forum, poczytaj posty podwieszone w dziale odżywianie, jeżeli masz jakieś wątpliwości to zapytaj, zawsze ktoś Ci doradzi. Za parę dni zaczniesz ogarniać temat diety i zobaczysz że to wszystko opiera się na prostych mechanizmach. To co rzuca się w oczy w Twoim rozkładzie posiłków to że źródło białka masz tylko w dwóch posiłkach z pięciu, a powinno być w każdym, w dodatku taka sama ilość, tj. Twoje dzienne zapotrzebowanie podzielone przez pięć. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pani Bovary możew pójdziesz na siłownię jeszcze?

Odnośnie faktu, że na obiad jesz taki jak reszta domowników jest pewne rozwiązanie - zostaw w nim mięso i surówkę, a ziemniaków nie jedz.

Owoce jedz na pierwsze śniadanie i po treningu, ale w innych porach nie jedz.
Kiedy rano zjesz owoce, to organizm wykorzysta cukier w nich zawarty do uzupełnienia glikogenu (rano jego poziom jest obnizony z uwagi na to, że przez noc jego zasoby są wykorzystywane).
Po treningu potrzebne są szczególnie węglowodany aby uzupełnić straty glikogenu wywołane wysiłkiem. Spozycie w tym czasie węglowodanów przyspiesza tez w pewnym stopniu metabolizm, jak i przykłada się bardzo do regeneracji powysiłkowej, która jest bardzo istotna.

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2009-07-30 14:35:04

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2009-07-30 14:40:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdybym za kazda CAŁĄ pizze miał biegać po 20 km, to bym już kilkadziesiąt maratonów miał za soba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
jak tak dalej pójdzie to nagroda chyba trafi do mnie minął niecały tydzień i mi już lekko ponad 2cm w pasie spadło

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jeszcze zostało ci nie całe 8 zeby te 2 cm utrzymac

rozumiem ze kazdy z nas po tygodniu ma podac wyniki do wgladu ??

Zmieniony przez - sewda w dniu 2009-07-30 16:25:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
po tygodniu ? za wcześnie, w połowie cyklu tj. po 4 tygodniach można ewentualnie podać wcześniej nie ma sensu.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
sewda, ta pizza miała 50cm średnicy!
na dodatek się pomyliłem, i dałem kobiecie 23zł napiwku (zamiast 3).

edit:
dieta dzisiaj 100%, ale trening troszkę z dupy :/ jakoś pompy nie czułem. chyba muszę kreatynkę otworzyć

Zmieniony przez - mc88 w dniu 2009-07-30 18:15:01

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe, ja dzisiaj ide biegac znowu po 4 km nogi odmowia mi posluszenstwa jak dlugo biegasz i jak czesto ze mozesz ogarnac 20 klockow ?? i w dodatku trzymasz mase (ze zdjec) ?? wlasnie stwierdzilem ze na tygodniu dobra dieta przynajmniej taka co daje mi efekty, a w weekend moge poszalec i nie bede nic przygotowywal tylko to na co mam ochote oczywiscie w granicach rozsadku ... bez ladowania tony, cukrow i wegli


tak swoja droga daze do twojej wagi ... o obwodzie pasa nie wspomne hehe

Zmieniony przez - sewda w dniu 2009-07-30 18:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488


Ja dzisiejszy trening udany. Dieta trzymana cały czas od początku. Zero odstępstw. Nawet specjalnej ochoty na odstępstwa nie ma.


Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-07-30 19:42:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od jakiego wieku mozna cwiczyc na silowni? moj plan treningowy. prosze o pomoc

Następny temat

Cwiczenia na zewnętrzną strone bicepsa

WHEY premium