SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 314697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
Dawno mnie tu nie było :D Mam Pytanie Czy Ma Ktoś Do Sprzedania Vapor III Lub Może Wie Gdzie Kupić ? rozmiar 39 <dla kolegi ;d>

Edek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1120
Nie powiem Ci jak się w nich gra, bo ich nie miałem, ale buty lekkie, syntetyk, ale dość wytrzymałe, dobre czucie piłki. Poza tym, gdyby nie były dobre, to nie graliby w nich topowi zawodnicy :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 291
A ja sie zastanowilem i nie bede 400zł dawał na buty Kupuje albo nike mercurial veloci albo adasie f30... weźcie powiedzcie ktore lepsze

http://allegro.pl/item692721468_buty_nike_mercurial_veloci_v_fg_nowosc_r_40_5.html


http://allegro.pl/item682437638_korki_buty_lanki_adidas_f30_7_trx_fg_rozm_40_2_3.html


POMOCY
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1120
Nie wiem jak Adasie, ale Veloci są mało wytrzymałe, pograsz trochę i zaczną się sypać.. lepiej dołożyć niecałe 100zł i kupić lepsze buty. Jeśli masz zamiar grać w nich w klubie, a nie na osiedlu ofc :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 226
Vicia lepsze sa f30. Ale poszukaj jeszcze moze jakichs Pumek ze skory.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 226
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
Vicia Legendy albo v-konstrukt albo może king

Edek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 291
Dzieki dzieki...moze zdecyduje sie na mystic II.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
Za tą Samą Cene Masz Legendy są podobne Różnią Się Szczegółami Takimi jak kolory ale lepiej poświecic wyglad za wygode chyba ze kupujesz buty dla szpanu ;d Nie widze sensu wydawac pieniedzy na buty jezeli za taka sama cene <,podobna.> Ma sie lepsze Ale to twoj wybor

Zmieniony przez - EdekEdek w dniu 2009-07-21 22:36:50

Zmieniony przez - EdekEdek w dniu 2009-07-21 22:37:25

Edek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 290
Mial ktos stycznosc z Pumami King Exec ? Wygladaja w porzadku, cena niska i na dodatek kangur :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

electro
Polecane artykuły