Szacuny
2
Napisanych postów
151
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1120
Nie powiem Ci jak się w nich gra, bo ich nie miałem, ale buty lekkie, syntetyk, ale dość wytrzymałe, dobre czucie piłki. Poza tym, gdyby nie były dobre, to nie graliby w nich topowi zawodnicy :)
Szacuny
2
Napisanych postów
151
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1120
Nie wiem jak Adasie, ale Veloci są mało wytrzymałe, pograsz trochę i zaczną się sypać.. lepiej dołożyć niecałe 100zł i kupić lepsze buty. Jeśli masz zamiar grać w nich w klubie, a nie na osiedlu ofc :)
Szacuny
0
Napisanych postów
244
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1160
Za tą Samą Cene Masz Legendy są podobne Różnią Się Szczegółami Takimi jak kolory ale lepiej poświecic wyglad za wygode chyba ze kupujesz buty dla szpanu ;d Nie widze sensu wydawac pieniedzy na buty jezeli za taka sama cene <,podobna.> Ma sie lepsze Ale to twoj wybor
Zmieniony przez - EdekEdek w dniu 2009-07-21 22:36:50
Zmieniony przez - EdekEdek w dniu 2009-07-21 22:37:25