SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 314730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1723
Witam :) co sądzicie o tych butach?
http://www.prodirectsoccer.com/prodinfo.asp?PID=PDS-002-001-263&DEPT=2&BRAND=1&SS=1&PROFILE=Speed&GROUP=ROME
właśnie planuje ich zakup i chciałbym się upewnić czy są warte swojej ceny kupuje za ok.500zł
PS. Jak myć takie buty ?;d
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Które korki według was są lepsze?
1. Nike mercurial talaria IV/V
2. Nike total 90 strike II
3. Adidas F50.8 TUNIT

PS. Jestem bocznym pomocnikiem albo napastnikiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1120
Wydaje mi się, że F50.8 Tunit :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 328
zgadzam sie f50 najlepsze wlasnie sam je planuje zakupic.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 328
co do Talari IV mialem pomaranczowe powiem tak buty przyjemne dla oka ale takie w miare wytrwale...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 291
tzn. ile wytrzymuja?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 166
copa mundial albo nike laser najlepsze dla bramkarza

ala

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie kupuje korki na stronie www.prodirectsoccer.com? Np. chcialbym kupic te buty http://www.prodirectsoccer.com/prodinfo.asp?PID=PDS-002-001-342&BRAND=1&SS=1&GROUP=COMFORT ile kosztuje wysyłka paczki? Prosze aby ktos mi wytlumaczyl na co pokolei klikac itd.

A i czy trzeba sie zarejestrowac na tej stronie

Zmieniony przez - Hubert1995 w dniu 2009-07-15 14:06:57
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 505
Lepiej nie kupuj tych butow sadzac ze jestes rocznik 1995 a wiec masz 13/14 lat.Noga ci jeszcze urosnie,wiec lepiej kup sobie cos w polsce ;p i nie koniecznie z tak wysokiej półki.

Zmieniony przez - bany93 w dniu 2009-07-15 17:13:15
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja podalem tylko taki przyklad korków. Chodzilo mi o to jak kupowac z tej strony. I czy trzeba sie zarejestrowac na tej stronie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

electro
Polecane artykuły