SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wysu/Mój Dziennik Trenigowy/kwiecien57, maj77str. /new hope str.92

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
z 75 jest
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
fajny dziennik podoba mi sie

co do sniadania zrob takiego placka:

owies,jaja,kakao,mleko mieszasz i smazysz normalnie potem kroisz jak pizze

banana rozgniatasz miszasz z jogurtem nat./kefirem i polewasz placka zayebiste jak malo slodkie mozna slodzika do masy na placucha dodac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19996
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21287
dzieki koles08, musze sprobowac bo normalne mi juz nie wchodza

wczoraj wrocilem na chate do rodziccow.

bylem na meczyku zaglebie lubin - gornik leczna na naszym nowym stadionie
kozacko sie prezentuje, wieczorem wrzuce jakies fotki

dieta juz lepiej niz wczoraj, 4 normalne posilki w tym jeden podwojny
plus 2x odzywki pomiedzy posilkami,
suple standardowo



a jak ta fotka nog na poprzedniej stronie? widac jakas poprawe?

pozdro



Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-03-15 09:59:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Fotki z pierwszej strony wypas.

Dla mnie to właśnie taki cel sylwetkowy

Za rok już w ekstraklasie się spotkamy

Pozdro

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-03-15 10:17:56

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21287
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21287
DZIEN 15 (15.03.09) D1 WODYNA

zarzut:
50x8
54x8
54x8
54x8

unoszenie w oparciu o lawke:
12x12
12x12
12x12

unoszenie bokiem stojac:
12x12
14x12
14x12

podciaganie sztangi wzdluz tulowia:
40x12
40x12
40x12




bic:
unoszenie sztangi stojac:
40x8
40x8
40x8
44x5
44x5



plecy:
podciaganie szeroko nachwytem na drazku:
10+2 do czola
8+2 do czola
8+2 do czola
8



komentarz:
trening trwal 1:23h - masakra, kojelny przeyebany trening
wykonczyl mnie ale czuje sie zayebiscie i pompa na barach jedna z najwiekszych w zyciu,
na bicu tez spoko mimo malej ilosci powtorzen
na plecy nie dalem rady zrobic serii skladanej z wioslowaniem bo juz ledwo sie podciagalem
poza tym podciagam sie na sztandze zawieszonej na stojakach i musialbym co serie sciagac obciazenie i zakladac sztange na gore...
bede musial druga sztange kupic bo i tak sie pewnie przyda


odnosnie zarzutu:
staralem sie robic szybszy ruch w gore,
ale mialem problem w koncowej fazie,
zaczal mnie bolec prawy bark i obojczyk przy opadaniu sztangi na klate
podobne uczucie mialem jak doznalem kiedys kontuzji lewego barku
nie zwiekszalem juz ciezaru,
jakos zle technicznie to dalej robie
prawa reka mi ucieka i przyciska bark w dol...
cos jest nie tak

jakby mi sie jeszcze prawy bark zyebal to bym sie chyba zalamal



zdjecia na pompie barkow :







filmy:














aha mam nowe krazki

2x25kg
sa wielkie(40cm) i bede mogl robic dobrze martwy ciag teraz
ogolnie mam juz ponad 180kg obciazenie na chacie i styknie na najblizsze pol roku

pozdro




Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-03-15 22:47:46
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18478
mam takie same

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
To ja podziękuje chyba idę na bierki za***iście doyebany jesteś
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6319
sylwetka za***ista naprawde.

może kiedyś też dojdę do takiej formy <marzenia>
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch-pytanie?

Następny temat

nadgarstek - boli przy sciskaniu

electro
Polecane artykuły