Alu
Życzę ci przede wszystkim masy
No a tak poza tym to oczywiście zdrowia, dobrych ocen, poszerzania wiedzy na temat kulturystyki.
Beremu życzę dłuższych kłótni.
Adzikowi życzę tego żeby został modem no i oczywiście żeby go dziewczyna nie rzuiła
No i podpisuje się pd tym co Alu napisał o reszcie
WESOŁYCH ŚWIĄT!
Życzę ci przede wszystkim masy
No a tak poza tym to oczywiście zdrowia, dobrych ocen, poszerzania wiedzy na temat kulturystyki.
Beremu życzę dłuższych kłótni.
Adzikowi życzę tego żeby został modem no i oczywiście żeby go dziewczyna nie rzuiła
No i podpisuje się pd tym co Alu napisał o reszcie
WESOŁYCH ŚWIĄT!
bo na pasterke nie podołasz pójść