SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Spam odzyje,ekipa spamu nie zniknie w pyle. Ratowac trzeba ,dajcie mu chleba..**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139035

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te białko to jakies g*wno pewnie.

Byłem dzisiaj na łyzwach i tak sie wyebałem ze teraz siedzieć nie moge bo tak mnie d.upa boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
lukaaasz
Gratki 1 miejsce masz, i 250zl na wydanie

Gratulacje

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Graty Łukasz, kupisz sobie białko i cie wy*******i tak że nie będziesz się mieścił w drzwiach

idę, dobranoc

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2008-12-30 23:34:24

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki panowie

nie wiem czy jakiegoś dobrego gainerka nie kupie albo gainera i białeczko albo samo białeczko albo jakieś NO z kretą albo NO z gainerkiem albo kurcze wygrac konkurs to teraz problem co by tu kupic. Jednak od przybytku kasy w głowach sie przewraca

Bery Tobie tez gratuluje za chęci i za sam udział w konkursie.

Zmieniony przez - lukaaasz w dniu 2008-12-31 00:03:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
stuk puk
wesolego sylwka spadam juz do kumpla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
W 2009 roku, wszystkiego najlepszego czego tylko sobie życzycie.Oby ten rok był lepszy od poprzedniego, zdrowa przede wszystkim, rośnijcie w bok, bez grama tłuszczu, osiągajcie swoje wymarzone cele, brnijcie do przodu poprzez trudności codziennego zycia.

Chciałbym podziękować ludziom z którymi wpół pracowałem w tym roku, na sfd przede wszystkim w dziale Trening dla początkujących. Podziękowania przede wszystkich dla moderatorów,starych i nowych tego działu Rion,Faku,Georgu,Kuro którzy trzymają dzial jak nalezy,oby w następnym roku poziom merytoryczny byl na jeszcze wyższym poziomie.Podziękowania dla Pumy666 za pomoc, jak i wyjasnienie kilku podstawowych spraw, oraz nakierowanie na odpowiednią drogę,ktora przynosi to czeg oczekuje od samego poczatku, dla Ive za pomoc w różnych sprawach, i slowo poparcia tam gdzie trzeba, oraz dla pozostalego fundamentu tego dzialu, Adzik,Vooda, Alu, ferenc,Guetta, 7 (kolejnośc nie ma znaczenia), oraz dla reszty nowych osob ktore pojawiają się w dziale. Wielkie dzięki za ten rok ktory już mija, oby nastepny byl lepszy.

Szczęśliwego nowego roku!!!

Pijanego sylwka do rana!!(inaczej byc nie może)



PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Szczęsliwego nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Pozostaje mi się tylko podłączyć pod życzenia - żeby zbliżający się rok 2009 był lepszy od poprzedniego. Masy, rzeźby i siły, spełnienia marzeń i planów. Sukcesów, hartu ducha, wiary w siebie i wszelkiego co można życzyć. Trzymajcie się!

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Alu - życz mi, żeby mi klata urosła

edit:
no to udanego sylwestra

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2008-12-31 18:07:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Adzik życzę, żeby Ci klata urosła.

Conajmniej jak moja. Nie no, żart Do takich rozmiarów raczej nie dojdziesz

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić po 6 weidera?

Następny temat

trice

WHEY premium