SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Spam odzyje,ekipa spamu nie zniknie w pyle. Ratowac trzeba ,dajcie mu chleba..**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140414

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Myślałem że to coś z systemu treningowego byłych agentów SS
Pytam się głupio bo do tego typu treningu jeszcze dużo mi brakuje

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Byli agenci SS to mieli system ZZ

Znajdz, zniszcz.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Wiesz od kompa do sztangi 0,5m mam

to całkiem tak jak ja mialem przez prawie 4lata


Ive czy to nie przypadkiem jakiś trening w oparciu o schemat z ksiązki Christiana T? bo cos podobnie wygląda


A są tam dobre schematy od podstaw planu na "każdy cel" tylko mało co pisze o tej metodzie w ogóle,i cięzko to poskładać w całośc, pytalem Pume to skończyło się tylko na pytaniu

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Chodzi Ci o rozklad intensywnosci treningu z uzyciem SS z przerwami do scietymi do minimum i probie zamkniecie sesji w 30 minut

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
niee

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Aha To i tak fajnie

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190


widze ze piszemy o 2 róznych rzeczach

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Tobie chodzi o rozklady Christiana Thibaudeau ale ja szczerze mowiac tak dawno o tym czytalem ze malo co pamietam zeby wejsc z Toba w dyskusje na ten temat

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
No ja siedze czytam i czytam, i chvj z tego wyszło jak narazie


Schematy, ok banał, dopasować ćwiczenia też jakoś to wychodzi ale bez dodania czegoś "od siebie" trening oparty tylko o ćw, w kolejności z ilością serii ze schematu jest śmieszny.

Testowałem 2 czy 3 plany z tego, i wychodzio calkiem dobrze, ale ułożyc cos nowego, od zera to juz jest większy problem. Bo malo co tam pisze o założeniach tego treningu....



Coś napisałeś o ss1,2 to pomyślałem że piszesz właśnie o tym bo to mam w głowie jak narazie

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Ja to ogolnie mam problem z przekroczeniem granicy na ktorej sie zatrzymalem. 81-82 kg masy i koniec. Estetyka sylwetki pada ,zarysy miesnie juz nie te ktore powinny w ogole jakis ciezki okres przez ktory musze przebranc. Mysle iz to wina diety bo trening hmm raczej nie. Zmieniany regularnie i kazdy kolejny niemalze calkowicie inny wiec zastoj z tego powodu raczej niemozliwy.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić po 6 weidera?

Następny temat

trice

WHEY premium