SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Spam odzyje,ekipa spamu nie zniknie w pyle. Ratowac trzeba ,dajcie mu chleba..**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139034

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
a jam mam tony piersi z kuraka, że się znów pochwale

wkońcu od dzisiaj masówke zaczołem

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
ferenc już dawno zmienił avka

adzik
ło kurva wiedziałem że jesteś gruby ale dopiero teraz spojrzałem na wagę w profilu ---> sporo

a mi mama mówi "Ciebie to lepiej ubierać, jak karmić"

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2008-11-24 14:10:53

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
matlos - ja mam 6kg piersi w zamrażarce Wiec luzik.

vooda - ano pare kg jest



no ja niestety genetycznie mam ***owe lydki i przedramie... klatka też nigdy nie chciala mi rosnąc... ale teraz zrobiłem se na nią małego trika - i porusza się więc zobaczymy co bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
troche mnie tu nie było, nie mam nietsety tyle czasu

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
też zacząłem dzisiaj masówkę, zjadłem już 4 kromki chleba bo jajek nie było ("chory" jestem to do sklepu nie mogę iść) al;e już są

Adzik ja mam ****owe łydki, przedramię dobre, klatę taką sobie, w każdym razie słabą.
co to za trik ?

edit: i uda mam ****owe ale to nie wiem czy z niećwiczenia ich od początku czy genetycznie z***ane, tak samo plecy

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2008-11-24 14:16:48

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wiesz, ja jak stoję w spodenkach i widać tylko łdyki to wygląda jakbym miał duze plecy a nózki jak patyki

Ale jak zakładam kapielówki np to już inaczej

A łydki mam hvjowe jak moj stary ogladalem jakies jego fotki z kiedys to ****a mial na klacie depresje (czyt. wglebienia) Wiec z tym walcze

trik? mega zaniżone cięzary, do maxów dochodze po ok 8 tygodniach, 5 serii na plasko - 12,9,6,3,9 - ostatnia seria ciezarem z pierwszej, ale mniej powtorzen, wolniejszy ruch negatywny, ostatnie powtorzenie czasami z pomocą, ale rzadko.
2 cw - wuciskanie na skosie w gore, hantlami - co trening zmiana - raz z supinacja stadnardowo, raz "podchwytem" - pomysł od pumy666.
3cw- rozpietki plasko, 2s, 10-8, meeeeega wolne opuszczanie, rozciagam tak miesnie ze przy najnizszym punkcie podczas opuszczenia tak sciagam lopatki,ze wygladam jakbym robił mostek
na koniec 2s bramy - 15, 15 - ale z progresja ciezaru - typowo 2 seria jest meczarnią. sciagam linki i izometrycznie napinam cycki

kombinuje, ale daje rade - wiec jade dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
a jam mam dość ładne łydki i uda, ogólnie na nogi nie narzekam, plecy słabo niestety- jakoś wiosło na najszersze mi dobrze nie wchodzi, w ostatnim cyklu wykonywałem wiosło jednorącz no i już lepiej poszło, ale to jeszcze nie to, na szczęście mam juz drążek więc efekty teraz muszą być

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
matlos - drażek, o tak

kiedys go nie doceniałem hehe, no ale po wakacjach ruszyłem ze zdwojoną siłą

co prawda nadal mam problemy z drązkiem bo jednak mam za malo sily zeby nakvrwiac kilka serii podciagania dziwne - wiosluje ladnymi kg, a podciaganie problem- kilka ruchow samemu a potem juz dolina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Wiesz, ja jak stoję w spodenkach i widać tylko łdyki to wygląda jakbym miał duze plecy a nózki jak patyki

to samo mam


Ale jak zakładam kapielówki np to już inaczej

poniekąd też tak mam, tzn uda nie są duże tylko nie ma aż takiej dysproporcji jak przy łydkach.

trik? mega zaniżone cięzary, do maxów dochodze po ok 8 tygodniach, 5 serii na plasko

dotąd robię tak samo z racji fbw 5x5

trik ciekawy, dosyć skomplikowany na pierwszy rzut oka, ale najważniejsze, że działa

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
z wiosłem to nadal je doskonalę bo zawsze miałem z tym problemy, drążek to 10x się podciągnę, 3s ledwo robię... masakra, ale staram się robić tak żeby maksymalnie zaangażować plecy i coraz lepiej mi to wychodzi

edit: sry za post pod postem ale myślałem ze ktoś zdąży odpisać i zapomnialem sprawdzić

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2008-11-24 14:28:17

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić po 6 weidera?

Następny temat

trice

WHEY premium