SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Spam odzyje,ekipa spamu nie zniknie w pyle. Ratowac trzeba ,dajcie mu chleba..**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139045

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
witam z rana, wszyscy pewnie jeszcze śpią

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
z rana... siema

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
No to ma być konkurs w dziale "dla poczatkujacych" czy konkurs na SFD.pl ?

Najpierw chcesz konkursu w dziale, a potem, że konkurs nie w dziale


Dobra Adzik skończ, bo naprawde męczysz dupe głupotami, tak jakbys tego nie potrafił zrozumieć że, konkurs w dziale dla poczatkujacych, czyli dotyczy zagadnień,"problemów" etc z tego działu, a jest kierowany do każdego zainteresowanego proste, konkurs nie jest zamknięty.To nie jest konkurs przeznaczony tylko dla użytkowników tego działu tylko dla każdej osoby zainteresowanej, wcześniej pisałeś że ktos znajdzie cos w necie i wklei i tyle będzie, a kogo to obchodzi? to już sprawa tej osoby, będzie pominiety tak jak to sie stało w poprzednim komkursie i tyle.


Teraz sprawa tematu, jestem za tym aby wkład pracy był równy nagrodzie jaką mozna wygrać, jak narazie jeszcze nawet nie wiadomo czy będzie na 100% konkurs, nie wiadomo jakie bedą nagrody, jeśli by miało być coś z tego typu co pisal Ive, to temat musi byc konkretny,praca wymagajaca, wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, przekładajac to na efekt końcowy, a konkurs przyczynil by się do rozwoju działu.A nie byle duperele jak nagrać filmik etc, takie rzeczy masz w innych działach, gdzie za byle co masz szanse wygrać tyle że masz szanse jak 1 do 100, bo kazdy kto wejdzie zobaczy, bierze udział bo konkurs nie wymaga żadnej wiedzy, tylko poświęcenia 10minut czasu.Więc jesli oczekujesz takiego konkursu to idz do dzialu treca nagaj rozmowe i czekaj na wyniki proste.


Popatrz na poprzednie konkursy przeprowadzone w tym dziale, na poziom trudnosci, nagrodzeni byli ci którym się nalezało, którzy potrafią wyorzystać swoją wiedze.


Dałm pomysl żeby przeproadzić konkurs, nie myślałem że kto kolwiek sie tym zainteresuje, a tu mile zaskoczenie, wiec teraz tylko wystarczy czekac na info, co z tym bedzie.jaki będzie teamt o tym zdecyduje Rion i reszta moderatorów.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
http://www.nextranet.pl/?pid=143641
wbijać ciekawe rzeczy tam mozna znaleźć

"Wszyscy wiedzą,że czegoś nie da się zrobić,aż znajduje się taki jeden,
który nie wie,że się nie da,i on to robi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ok ok bo przejmujesz się jakby Ci się dziecko miało urodzic

To poczekamy na modów Ty jesteś lepszy i mądrzejszy więc się nie wypowiadam, wybacz mi, że wogóle śmiałem cokolwiek powiedzieć na temat "Twojego" pomysłu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie łap za słówka, tylko pomyśl troche zanim coś napiszesz.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Bery do sprawdzania planów poszedł koleś którego upomniałem za ciekawe opisywanie ćwiczeń Zobacz sam

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
jak zawsze dymicie

siemka Panowie

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić po 6 weidera?

Następny temat

trice

WHEY premium