SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Spam odzyje,ekipa spamu nie zniknie w pyle. Ratowac trzeba ,dajcie mu chleba..**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137725

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
https://www.sfd.pl/Split_._PROSZE_POPRAWIC_BLEDY.-t468423.html

Bery mógłbyś tam chłopaków pouciszać? Nie mam czasu pisać, zrobiłem przerwę na papu i jak takie głupoty czytam to o mało się nie udławiłem

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Alu odpisałem tam, i właśnie dlatego mało co pisze w tym dziale ostatnio, szkoda mi czasu na użeranie się z gnojami.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
oooo Ciekawe co odpisze domorosły specjalista na wypowiedź Berego już zacieram ręce, będzie co czytać

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nic nie napisze pewnie... ja zbyt dużo też nie pisalem bo nie ma po prostu o czym.

Co to za wymysły ze mc nie jest dla poczatkujacego, lub klatka+tric to złe połączenie

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Ehh zostały mi jeszcze Wojny Napoleońskie na dzisiaj. Wczoraj spałem 3 godziny, dzisiaj pewnie nawet tyle nie będzie. Dobrze że ferie idą

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-01-29 19:50:56

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
wymysły paranoika IMO mam jednak szczerą nadzieję że odpisze i zacznie bronić swoich poglądów, to będzie dopiero zabawa

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja już jestem w połowie ferii a ogolnie nasza klasa zaczęła ferie tydzień przed, cały tydzien na wagary chodziliśmy to mamy 3 tygodnie ferii. Jednym słowem Git... w piątek tylko z kumplem poszliśmy do szkoły zeby zobaczyć co sie dzieje to cieciu w szatni non stop darł morde wypie****ć do domu, kurde człowiek chce przyjśc do szkoły pouczyc sie a tu takie rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
ja mam ferii pierwszy tydzień + 2 tygodnie wolnego przed feriami i już mi się nudzi w domu

Wczoraj spałem 3 godziny, dzisiaj pewnie nawet tyle nie będzie.
ja wczoraj spałem 12h dzisiaj 13h bo regeneracja to podstawa, nawet jak się nic nie robi

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Ciekawe jest, że dzisiaj cały dzień coś tam się douczam a i tak jedną kosę zarwę na pewno bo uczę się na historię ale na matmę już nie

Wóda farciarzu. Łukasz farciarzu. A **** z wami



Idę się uczyć o Napku

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-01-29 20:06:46

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
3dni obozu +2dni "odpoczynku" potem tydzień choroby i już 2tygodnie więcej wolnego kosztem tego są 4 kapy na semestr zamiast jednej (nauczyciele budzą się dopiero 2 tygodnie przed feriami i robią najważniejsze sprawdziany w semestrze) i oczywiście spadki przez chorobę

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić po 6 weidera?

Następny temat

trice

Wiecej