SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Spam odzyje,ekipa spamu nie zniknie w pyle. Ratowac trzeba ,dajcie mu chleba..**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139042

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
OK.

Uczysz się o tej porze?

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Teraz sie lansuje w rytmie Westbam'u. Jutro bede mial sporo orania nad ksiazkami ale to co mialem do zrobienia dzisiaj zrobilem i jestem wolny , ach jak pieknie

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ive pytam z istnej ciekawości bo sie krztałce w technikum mechanicznym... i czasem lubie podyskutowac na takie tematy. Co do golfów to auta są bardzo solidne, a ich miano legnie w gruzach przez czynniki "młodociani kierowcy" i "wiejski tuning". Co do 3 wersji to jest naprawde niczego sobie. Czy da sie porównac passata do golfa ? oczywiście ze sie da.. wiadomo pasat bedzie bardziej komfortowy.. a jezeli chodzi o jakość wykonania to oba typy są niczego sobie zalezy tez w jakiej wersji silnikowej i wyposazenia. W przypadku Hondy to civica podałem jako przykład, ogolnie nie jestem zwolennikiem tej marki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Jezdziles golfem i passatem? Przejedz sie poznasz roznice w kazdym calu

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
To teraz z innej beczki:

Czym się różnią możliwości doradcy od moderatora?

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jeździłem bo jeszcze prawka nie mam ale i tak sądze ze oba auta sa godne uwagi.. wiadomo inny będzie komfort jazdy... chyba ze jeździłes golfem 2 i jakas lepsza wersją pasata to sie nie dziwie. Np moj kumpel ma golfa 4 i mowi ze wachał by się zmienić go na passata. gusty są rózne. Jeden lubi malczana z przyczepką a drugi bez

edit
doradca doradzi moderator da bana za bezsensowne doradzanie

Zmieniony przez - lukaaasz w dniu 2009-01-20 23:00:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Drugie pytanie: czy u kobiet występują takie same podziały na typ budowy jak u mężczyzn (ekto, endo, mezo)?

Wiem że dziwne o co pytam ale miałem przed chwilą ciekawą rozmowę

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Inaczej. Czym roznia sie mozliwosci doradcy od uzytkownia. Mozliwoscia zmian tematu i pogrubieniem w dziale. Wgladam do dzialu dla doradcow . Zadnych innych mozliwosci nie ma. Moderator za to juz tych mozliwosci wiecej :
1-przenoszenia postów do innego działu
2-usuwania postu z SFD
3-zmiany tytułu postu
4-włączania i wyłączania priorytetu postu-to ten kolorek na górze listy(zawsze na górze)
5-banowanie
6-odbanowywania
7-sprawdzania IP userow

Moze jeszcze cos wiecej ...

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem ale moj brat dzieli kobiety na k***y lumpiary i dobre lumpiary moze dlatego ze pracuje w policji i nie spotyka normalnych dziewczyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
To teraz aby o kobietkach mi napisz bo chciałem przyszpanować

Łukasz

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-01-20 23:05:56

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić po 6 weidera?

Następny temat

trice

WHEY premium