SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Spam odzyje,ekipa spamu nie zniknie w pyle. Ratowac trzeba ,dajcie mu chleba..**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140384

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema siema ale ja spadam. trzeźwej nocy zycze

pa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Oj w taką pogodę jestem w domu i tak

Narazie

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Staruszku Dziekuje Alu.... To moze sie juz w trumnie uloze i bede czekal

Reszta pewnie juz gdzies imprezuje Ja poimprezowalem dzisiaj troche z lopata, pozniej z pila spalinowa. Ale dzieki Bogu zdarzylem wymienic opony no i pies tez ma sie nieco lepiej. Byle nie zapeszac.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Wiesz, to był komplenet - jesteś stary intelektualnie (czyt. doświadczony)

A co do psów - miałem dwa do przedwczoraj, bo nasz trzeci w historii strażnik domostwa, przepiękny ale już podstarzały owczarek niemiecki wyszedł i nie wrócił. Słabo już widział, w ogóle był już chorobliwy, obawiam się że już nie mam psa

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
No moze wyczyl starzec swoj czas i odszedl zeby wam klopotu nie robic. Psy to madre stworzenia i czesto przeczuwaja swoj koniec chociaz pozornie tego po nich nie widac. Wiem to glupie co pisze ale owego czasu moj ojciec mial psa ktorego po wyjezdzie do pracy na dluzej zostawil u brata , pies zdechl z tesknoty.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
To nie głupie, wiem że to mądre stworzenia. Tylko że na każdej, dosłownie każdej lekci polskiego moja sorka twierdzi co innego. Ona jest zwolenniczką kotów, że są dwa razy mądrzejsze od psów, że psy są na tyle głupie że MUSZĄ się trzymać człowieka, nie to co koty które chadzają własnymi ścieżkami, no i koty mają słuch muzyczny a psy nie. Oto co pamiętam z lekcji w szkole Przestanę chodzić na polski chyba

edit: pff zgasiłeś mnie

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2008-11-22 17:54:12

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Siema Ive

Wysłałeś małpe z wiadomością? czy niezbyt mialeś czas?


widze że troche się spóźniłem godzine temu pisaliście


Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-11-22 18:39:46

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Elo masokratorzy

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Teraz się tłumacz Rock

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3009 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18542
siema Rock mnie zaprosil do spamu wiec jestem .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić po 6 weidera?

Następny temat

trice

WHEY premium