SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Spam odzyje,ekipa spamu nie zniknie w pyle. Ratowac trzeba ,dajcie mu chleba..**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139668

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Tylko się nie spodziewaj nie wiadomo czego, ja to nie Adzik (Bogu dzięki)

Widziałeś tego posta?? https://www.sfd.pl/FBW_na_masę-t450302.html

Ten gnojek już nie pierwszy raz coś takiego pisze

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Alu spokojnie to nie boli, tylko wymaga poswiecenia czasu,wiedzy i pomyslowosci, co do Adzika to jesli bedzie zainteresowny to dolaczy o ile bedzie chcial, nie widze problemu


Co do tego KUBINHO
to nie chce mi sie nawet odpowiadac,negowac tego co pisze,(przyjdzie na to czas, bo widze ze nowy znafffca szaleje, czasem madrze a czasem z glupotami w dziale) nie dzisiaj na pewno, bo za 2,5 godzinki bede juz w cieplutkim barze przy zimnym piwie

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
... z gorącymi kobietami pewnie

Ja też nie wiem co odpowiadać jak ktoś napisze coś tak głupiego że nawet nie da się tego opisać w sposób logiczny, dlatego najlepiej po prostu, po polsku

Mam nadzieję że wysłała się ode mnie powiadomka bo coś się dziwnie net zachowuje, także mogło przyblokować ją

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
no na pewno jakies sie znajda

napisalem ci odrazu powiadomke bo twoja nie dochodzi jeszcze, przeczytaj i jak cos odpowiedz nawet tutaj TAK/NIE zebym wiedzial, co robic.


3m sie, ja spadam.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-11-15 16:54:35

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
OK wysłałem odpowiedź przez normalną pocztę bo te powiadomki jakieś nie pewne

Sprawa ma się tak że pomogę, ale ja dużo nie zdziałam

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Nuda dziewczyny.

Umieram po wczorajszym balu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Matko następny alkoholik

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ja juz nie pamietam kiedy piłem ostatnio...

Polowniki studiow miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Co, nie umiesz tańczyć? Czy tańczysz bardzo dobrze tylko przedawkowałeś? (taniec)

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2008-11-15 17:15:40

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Mogłem trochę mniej wypić, a tańce były mega
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić po 6 weidera?

Następny temat

trice

WHEY premium