Mialem dzis nie trenowac, ale ile mozna lezec i jesc. Poszedlem na krotki trening a po tym sauna. A od pon zdecydowalem sie kontynuowac moje
ala HST i rozpoczac mikrocykl 5tek,w ktorym na wycisk na płaskiej planuje zakoczyc ciezarem
115kg w 3 seriach.
TRENING 14 27.12.08
NOGI, DWUGLOWE uginanie nog na maszynie 2x10powt
NOGI - wyprosty nog na maszynie 2x10powt
PODCIAGANIE 2x10powt
DIPS 2x15 powt
FRONT PLATE WOOD CHOPPER 20kg x2serie 12powt
SAUNA 2x15min
Tak jak pisalem, trening mega lightowy, tak tylko zeby sie troche poruszac
Diete wkleje wieczorem
shefu jakis wielkich celow sylwetki nie mam, wazne, zeby szlo do przodu w miesniach a nie tluszczu wtedy bedzie ok. chociaz wiadomo, ze po tylu latach cwiczen jest juz coraz ciezej o centymetry. Celem wycisku jest 150kg na plaskiej, troche zmienila mi jednak plany kontuzja.
DIETA
10.00 Owsiane, odz bialkowa z mlekiem, banan, oliwa
13.00 Ryz ,panierowana piers, kapusta
16.00 Ryz ,schab, kapusta
19.00 Kielbasa, salatka pekinska z kurczaka
22.15 serek wiejski
Jak widac jedzenie jescze swiateczne
Zmieniony przez - kris4real w dniu 2008-12-27 23:02:39