-Ticeps
n/c super jest :D :) ale nie zlał się z plecami troche na tej focie :D ?? :o
-Biceps fajne kształty :D
-Klata troche nieasymetryczna ale luzno ja wyrownasz ;)
-no i te motylki spoko najszersze ;D

3
Pzdr Vice ;p nareszcie jakieś światło ;d
Zmieniony przez - Rasper w dniu 2008-11-28 15:08:57
Zapraszam serdecznie https://dreamslim.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

ale dobra grubasku też kiedyś będe taki jak Ty 
