SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Massujemy - Vice_Lord2 komentujcie :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
jeszcze będe filmiki specjaline wrzucał

nie wierzysz ? twój problem


Zmieniony przez - Vice_Lord2 w dniu 2008-10-21 17:42:02

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
chyba kpisz ze dla takiego ...... jak ty

Hehe myślisz, że mnie ruszają takie prostackie wypowiedzi o komentarze w kierunku mojej osoby? Pisaniem tego typu wypowiedzi jedynie umacniasz mnie (jak i wielu innych ludzi z dzienników) w przekonaniu o swoim niskim...wręcz znikomym ilorazie inteligencji. Nic więcej

Nikt Ci nie karze wrzucać filmików, bo przecież kto by śmiał "uczyć ojca dzieci robić", Ty jesteś tutaj mistrzem i wiesz wszystko najlepiej, także nie ma potrzeby komentowania twoich treningów. Jedyne co możemy to wpadać i pisać "świetnie Ci idzie, jesteś wielki, zayebisty itp. itd."

Odnośnie wyciskań francuskich w twoim wykonaniu, a dokładniej ciężarów w nich wykorzystywanych to niedługo ciężary w wyciskaniach francuskich będziesz zakładał większe niż do wyciskania na ławce

PS. O jak miło, że edytowałeś

Zmieniony przez - _ANIMAL_ w dniu 2008-10-21 17:51:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
Animal nie wiem K*** co ty sobie myślisz "bosie" ale wyjdz z mojego dziennika treningowego i już tu nigdy nie wracaj, złosiłem sprawe moderatorowi tego działu ponieważ uczepiłeś się jak żep psiego ogona z tego co widziałem (twoje fotki) to widze że o takich cięzarach mogłeś tylko pomarzyć ale cóż zazdrość przez ciebie przemawia kolego może cie moderator jakoś nakłoni abyś opuścił ten temat w swoich wywyższaniach się Elo, idz i nie wracaj

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Adzik - O co Ci chodzi?

ANIMAL - wyluzuj Napisałem tak, bo skomentowałes a vice zaro sie wkurza i smiac mi sie chciało

Jezeli chodzi o 18kg jedną ręką - fakt, dużo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
no dużo dużo wiem o tym, kumpel bierze o połowe mniej a ćwiczy tyle samo, nie moja wina że biore dużo na trica czy to źle czy jak?
animal - jak masz pisac to wyluzuj, jeśli chcesz nadal tak pisać jak do tej pory to mozesz wcisnąc taki czerwony X w prawym górnym rogu ekranu

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Ja mam win98 i nie mam czerwonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
ale ciebie nie wyganiam tylko zapraszam więc nie musisz używać go

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Nie będę się rozpisywał, bo nie ma z kim gadać, ale powiem, że nigdy się nie uważałem za żadnego Bossa i nie uważam, bo wcale nie jestem taki kozak żeby się za takiego uważać.

z tego co widziałem (twoje fotki) to widze że o takich cięzarach mogłeś tylko pomarzyć

Czy ja kiedykolwiek napisałem, że operowałem takimi ciężarami? Nie, więc nie wiem o co Ci chodzi.
Ale skoro machasz francuza takimi ciężarami, przy tak "marnym" wycisku to możesz wrzucić filmik choćby dla szpanu i pokazania jak cię robi ciężkie wyciskanie francuskie
Jeżeli chodzi o moje fotki to trenuję TS i fotki wrzuciłem dlatego, że chłopaki prosili, a nie dlatego, żeby pokazać jaki to ja jestem zayebisty, bo wiem, że do dobrej sylwetki mi bardzo...bardzo dużo brakuje A do twojej to już wogóle...nieosiągalne dla mnie

Adzik - Luzz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
a czy po tej niepotrzebnej, wymęczającej Twojej wypowiedzi moge liczyć na mniej odwiedzin z twojej strony?

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Spoko, pewnie zaraz bana dostanę w odpowiedzi na twoją prośbę.
Nie chcesz dyskutować, bo wiesz, że mam rację,a el ok twoja sprawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. drazka.

Następny temat

Program cwiczen??? Kto pomoze??

WHEY premium