SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program cwiczen??? Kto pomoze??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
ELooo Mam 17lat waże 70kg i moj wzrost to 184cm. Chcialbym poprawic swoja budowe ciala(najbardziej zalezy mi na bicepsie klatce brzuch oczywiscie nogi no i ogolnie byc troche wiekszy wiecie o co chodzi)Nie mam mozliwosci chodzenia na silownie w domu mam taka mala silke, wiec mam kilka pytan i prozbe. Czy ktos moglby mi pomoc zaczac przygode z "pakowaniem" bo nie mam w tym doswiadczenia. Bardzo bym prosil zeby ktos pomogl mi ulozyc program cwiczen(jestem przygotowany na ciezkie treningi poniewaz chcialbym po szybkim czasie zobaczyc chociaz male rezultaty. I mam tez pytanie wlasnie dotyczace czasu...po jakim czasie i ciezkich treningach zobacze juz troche wiekszy rezultat?? Prosze o pomoc i pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
2x70 = 140g białka
A jak wiemy 1g białka to ~4 kcal na g, więc :
4x140 =560 kcal a więc to ilość kcal jaką musimy dostarczyć z białek
Następnym makroskładnikiem są węglowodany ich ilość nasz "model" ustanowił na 120g co daje nam w kcal :
4x100 =400kcal tak otrzymujemy ilość kcal jaką spożywamy z węglowodanów
A resztę naszego zapotrzebowania będą stanowić tłuszcze( 1g tłuszczy to 9kcal), czyli :
2000-560-400=1040kcal
1040/9 =115g i tak o to dostaliśmy ilość tłuszczu jaką będziemy spożywać w naszej diecie

Takie cos obliczylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
wypełnij ankiete :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
nie napalaj sie bo to prowadzi do wyrobienia zlej techniki bedziesz chcial zaraz szybko cos zrobic i myslisz ze beda efekty a tu trzeba powoli dokladnie dieta technika dobry trening i po 6 miechach rezultaty sa widoczne nikt za Ciebie nie ulozy treningu poczytaj jest duzo postow z treningami nawet plany przykladowe sa podane mowisz ze juz przygotowany jestes wiec zacznij od Fbw

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
Ja sie nie napalam ja tylko mowie ze chcialbym zobaczyc szybko efekty(nie chodzi mo o 1 misiac jestem ciekawy czy w pol roku jest mozliwe "przypakowac" i zobaczyc lepsze efekty i chetnie zaczne od ciezszego treningu ale jak mowilem jestem zielony i to bardzo w tych tematach i nawet nie wiem co to jest Fbw;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
zeby cwiczyc ciezszym treningiem trzeba miec juz jakas wprawe w niego zeby technika byla dobra i zebys byl przygotowany jesli juz byl taki trening to masz tu linka do Fbw tam wszystko jest nawet mozesz skorzystac z gotowego planu ktory sie tam znajduje

https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html 

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
pierwsze efekty są najlepsze wystarczy dobry planik fbw jak juz pisano o którym musisz sobie poczytać w postach podwieszonych działu dla początkujących. wraz z dietą pójdą obwody.
a te RychuSLU mogłeś sobie darować

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
To widze ze kazdy mi proponuje na sam poczatek Fbw no to dobra zaufam Wam:) I prosze moze mi ktos odpowiedziec przy tym treningu fbw po jakim czasie zobacze efekty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
uczepiles sie tych efektow stary wyluzuj cwicz a sam zobaczysz na poczatku one beda szybko widoczne jesli plan bedzie dobry i dieta

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
A moge zrobic cos takiego trening fbw na mase 2 zestawy 4 razy w tygodniu np poniedzialek-sroda-piatek-niedziela??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
nie. fbw ćiczymy 3 razy w tyg, co dwa dni
np
pn a
śr b
pt a

pn b
śr a
pt b

itd

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
Ale na tej stronie o fbw pisze tak:
c) Cztery razy w tygodniu:
I sesja- A
II sesja- B
III sesja- A
IV sesja- B to chyba jjednak mozna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Massujemy - Vice_Lord2 komentujcie :)

Następny temat

Proszę o porady - załączam foto.

WHEY premium