Powoli wracam dopiero, ostatnio troche popilem, chorowałem, i nie jest zbyt dobrze
ale to sie nadrobi, jedyne co mnie meczy, to fakt ze trzeba troche sadła spalić
, a mam plany na totalna mase
mam jeszcze troche dopalaczy z sfd (ze sklepu) po ostatnich zakupach jeszcze troche zostalo wiec nie bedzie tragicznie.
Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-11-19 16:05:36
ale to sie nadrobi, jedyne co mnie meczy, to fakt ze trzeba troche sadła spalić
, a mam plany na totalna mase
mam jeszcze troche dopalaczy z sfd (ze sklepu) po ostatnich zakupach jeszcze troche zostalo wiec nie bedzie tragicznie.
Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-11-19 16:05:36
PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl