SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST - RYWALIZACJA >>> OLIMP MASSACRA <<< Pietruch88 vs Skorup pods.str.42-43

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1645 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 100405
rywalizacja jest taka jakby jej nie było
ale przynajmniej jest test massacry

widzę 2 rożne sylwetki skorup lepszy wygląd i większe postępy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 49212
masarnie - jakie wieksze postepy a co juz podsumowanie bylo ? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 33410
Dzień 25: Trening - barki, triceps (15.02.2008)

Nie mogłem wczoraj dać wypiski z treningu bo nasypało trochę śniegu u mnie w mieścinie i radiówka padła:/ Powoli biorę się za zmianę ćwiczeń, zazwyczaj co 4tygodnie wprowadzam jakieś zmiany w planie treningowym. Wczorajszy trening był lajtowy dlatego że nadal męczę się z bólem w karku, najbardziej odczuwam go przy unoszeniu rąk do góry dlatego odpuściłem sobie wyciskanie sztangi zza karku. Zaczyna mi coraz bardziej chrupać w stawach, łykam glukozamine i kolagen ale nie pomaga więc trzeba będzie wkrótce zakupić coś lepszego.


Wypis z treningu (17:30-19:00):

1. unoszenie sztangi wzdłuż tułowia: 14x22kg, 10x37kg, 8x42kg, 6x47kg
2. unoszenie ramion w przód ze sztangielkami: 8x5kg, 8x5kg, 6x5kg
3. unoszenie sztangielek bokiem w górę: 10x8kg, 10x8kg, 8x8kg
4. unoszenie sztangielek w opadzie tułowia: 12x10kg, 12x10kg, 10x8kg
5. pompki na poręczach: 20powt, 18powt, 16powt
6. prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie: 10x5kg, 10x5kg, 10x5kg
7. prostowanie ramion na wyciągu: 14x3t, 12x4t, 8x5t (t - talerz, wagi nie znam)


Obiad (ryż + mintaj w sosie pirackim)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74752
no no caly tescik ogladam od poczatku i jak narazie musze przyznac ze skorup wg mnie prowadzi:)juz sie niemoge doczekac podsumowania:)pzodrawiam('');
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9863
Hej, kamraci, do abordażu! Azali najpierw na siłownie przystąpmy, by w czoła pocie się utrudzić i muskulaturę rozwinąć: dla chwały i potęgi naszej pirackiej braci!



wybaczcie sos piracki

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 33410
Dzień 26: Trening - plecy

Ostatni trening w tym tygodniu zaliczony Kark nadal boli ale powoli wraca mi pełny zakres ruchu w szyi. Mam nadzieję że kilka dni i będzie po kłopocie bo ciężary czekają Darowałem sobie dziś martwy ciąg i yates row bo właśnie przy tym ostatnim ćwiczeniu mi coś chrupnęło tydzień temu w karku:/


Wypis z treningu (18:00-19:00):

1. podciąganie na drążku podchwytem: 14powt, 11powt, 8powt
2. ściąganie linki wyciągu górnego: 12x5t, 10x7t, 8x8t, 5x9t (t - talerz, wagi nie znam)
3. ściąganie linki wyciągu dolnego: 12x50kg, 10x60kg, 8x70kg, 5x80kg
4. wiosłowanie jednorącz: 12x17kg, 10x19kg, 8x21kg
5. szrugsy (sztangielkami): 14x23kg, 12x31kg, 10x35kg, 8x42kg



ryż + kurczak i warzywa (TrakaShi - to specjalnie dla Ciebie)
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
Skorup - chcialem Ci tylko powiedziec, ze jezeli sie zatluszcze to bedzie twoja wina !!! Bo dzis zamiast 6 posilkow zjadlem juz 7 a czeka mnie jeszcze twarog i orzechy Razem bedzie 8 posilkow !!! To wszystko przez te twoje zdjecia, odrazu czlowiek apetytu nabiera
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pietruch88 zacznij robic wreszcie progresje ciezaru bo stagnacja na cyklu to juz jest mega dolina :/

Zmieniony przez - aminek w dniu 2008-02-16 23:56:42
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do amerykańskich cacek

Następny temat

JABŁACZAN ??

electro
Polecane artykuły