SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST / W pogoni za masa by Siodema/podsumowanie str. 48/49

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
szymon - jakos tak wyszlo

Dzien 15

Dzis trening

Wstalem rano o 9 wypilem KO zjadlem sniadanie i od 10 nie ma mnie w domu bede ok 15 zjem posilek przedtreningowy i lece na 17 na silownie

Nie moge sie juz doczekac zapal ogromny

Dzis nogi+barki



Po treningu

wypiska:

1. Przysiad 12x58kg 10x68kg 8x73kg 6x78kg
2. Prostowanie nog: 12x35kg 10x45kg 8x55kg 6x65kg
3. HM 12x25kg 10x35kg 8x45kg 6x45kg

Lydki - brak zrobie w srode dzis juz nie mialem sil

4. wycisk hantli: 12x15kg(nie wiem czemu nie wzialem 18kg :/ ) 10x18kg 8x21kg filmik 6x24kg
5. unoszenie bokiem: 12x5kg 10x5kg 10x5kg 10x5kg
6. unoszenie przodem: 14x5kg 12x5kg 12x5kg
7*(bonus) seria laczona: unoszenie bokiem+unosznie przodem 2x12powtx5kg

Trening zaje*isty ale tylko poczatek, przysiady poszly super prostowanie tez dosc dobrze. Zaczely sie schody od HM nogi juz byly wykonczone (postanowilem odpuscic lydki). Barki poszly tak sobie powodem bylo male "strzelenie" w lewym barku napoczatku wyciskania (1 seria chyba 3 powtorzenie) troche zabolalo no i jakos lewa reka oslabla ale trening dokonczylem. Czuje taki dyskomfort troche przy ruchu tego barku ale kit jutro wolne wiec sie zregeneruje
Trening byl jaki byl gdyz mialem mega przerwe w jedzeniu dzis i wrocilem do domu o 17 posilek i o 18 na silownie, bylem juz przemeczony tym dniem no ale cos nie zawsze jest rozowo. Pot lał sie strumieniami. A serce przy porcji KO
+4 kaps energonu walilo jak opetane hehe

Filmik jest nie prostowalem lokciow do konca

Dieta trzymana dzis tak... trzeba sie wziac za nia porzadnie od jutra

http://pl.



Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-01-28 21:31:26

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
wygląda dobrze

dajesz.
w prostowaniu dodaj kg.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
Odin - glownym priorytetem sa siady wiec przy prostowaniu idzie troszke opornie z dokladaniem ale doloze od nastepnego napewno

widze poprawe optyczna w lustrze u siebie a najbardziej to chyba kaptury hehe jest ok ale jeszcze duzo pracy przede mna

ide cos opykac do zarcia

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 49212
jedziesz jedziesz nie przestajesz ;) ps masz silne barki :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
slayerek- nie poddaje sie nie ma chvja

co do barkow to nigdy nie mialem ich silnych i raczej nie bede mial, no moze za jakis czas a na razie jest jak jest

dorzucam bonus 2 fotki:

szama na noc: twarog+jogurt wisniowy mhmmm pycha






i udko z teraz







Podsumowanie dnia:

Troche z dieta polecialem dzis w kulki ale to nie moja wina do konca czas nie pozwolil :/ jutro bedzie juz lepiej bo..chodze glodny hehe. Trening w miare Koncze jesc twarog i ide sie regenerowac

Dobranoc i pozdrawiam

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-01-29 00:10:18

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6219
mógłbyś umieścić filmik z przysiadów ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
Seba-stian - czesc, spoko w przyszly poniedzialek nagram filmik z siadow, pewnie nie wierzysz w te ciezary... tak?


Dzien 16
Wlasnie wstalem opykalem porcje KO i za 10 minut robie i jem sniadanie

Moze dzis pojade na basen hehe

Dzis nietreningowy wiec nuuuuda


sniadanie ktore wlasnie jem 150g musli+60g bialego sera+jogurt+jablko




Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-01-29 11:39:23

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
Dobrze jest będe dalej obserwował ...

PS: może dam mój cykl z masakry ale już jestem miesiąc na cyklu a drugi przedemną (4kg na +)

pozdo siodema

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2157 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38624
No udko chudawe
ale żyły pierwsza klasa
dodasz wymiaru i będzie ładno
pozdr.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
dextrozer 4kg na +_ przy Twoim poziomie to duzo

zaloz napewno bedzie co sledzic

dziekuje i zapraszam

emiloos - taak wiem ze chude strasznie hehe ale mysle ze do wakacji jakos juz bedzie wygladalo
zyly sa jak wszedzie u mnie ostatnio pojawily sie na barku nawet


Dieta trzymana dzis ok bedzie duuuzo kalorii na plus, jedynym problemem dzisiejszego dnia jest drobny bol w barku po wczorajszym treningu. Na noc nasmaruje sie mascia przeciwbolowa i mysle ze jutro bedzie juz sii a troche sie martwie bo jutro trening i to klatki :-/

ale wierze ze bedzie dobrze


Jeszcze tylko jeden posilek i jogurt+twarog na noc i dieta ok

Wlasnie wrocilem z malych zakupow, tunczyki, woda, ryz, musli, twarog i filety rybne kupione bedzie co zrec hehe


Podsumowanie dnia:
Dieta trzymana bdb dzis
kcal sporo na plus co mnie cieszy gdyz ostatnie dni byly kiepskie :/
Jutro treningowy, klatka+biceps mam nadzieje ze bark nie siadzie

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-01-30 00:00:28

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand+horse power +?

Następny temat

Ultimate Creapure

electro
Polecane artykuły