SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST / W pogoni za masa by Siodema/podsumowanie str. 48/49

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Efekt końcowy - super!

do*** teraz kalorii!!
nie bój się na pewno Cię nie zaleje.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 557 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17230
ladnie pojechales :) widac znaczaca roznice przed i po !! masuj dalej pozdro.... dobra kratka na brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
ładnie fajnie łapa się prezentuje.. bf super.. no ale wiadomo masa nieduża...

masuj do konca wakacji.. wal kalorii i nie martw sie o bf... a bedzie git.. budowa dobra.. zapał jest i wiedza też powinna być z czasem coraz lepiej..

test elegancki

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
wszystko na + SPRZĘT WYKORZYSTAŁEŚ NA MAXA ;) DOBRA ROBOTA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Nic nowego ci chyba nie powiem, dorzuc jeszcze troche kcal i sproboj zrobic jeszcze te pare dobrych kg do wakacji ;)

Narazie jest dobrze ale sam wiesz, ze jeszcze sporo pracy przed toba.. Motywacja musi byc i bedzie elegancko ! Go Hard ;)

Dobry test, obserwowalem z ukrycia, od nastepnego tygodnia zapraszam na test Met-Rx ;)

Pozdro

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
No chłopie, zaskoczyłeś mnie.
Rewelacyjne wyniki i pas bez zmian, super!
wygląd na wielki +

ale coby cukrowania nie było, to wez sie za miche bo chudo

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2008-03-03 22:24:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
no 7 ladnie ladnie :) soga juz wczesniej wychaczyles :) ps zgadlem ile cisniesz , nogi popraw bo masz za***iste patyczki ale ogolnie wszystko na plus, barki szczegolnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
chuck norris - zle napisalem prawy bark, nie jestem w tym mistrzem hehe realnie prawy jest wiekszy od lewego ale jakos nie napialem dzieki

ripahza dzieki za slowa uznania, mam nadzieje ze kiedys dojde do takiej sylwetki jak ty

dziekuje moj idolu hehe

dsdamian Tobie rowniez dziekuje

wiem wiem ze nadal chudo ale walcze z tym i bedzie dobrze kiedys dajcie mi jeszcze ze 2 lata

kalorii moge ***ac ile chce przemiane mam kosmicznie szybka, czasami walilem po 4000 kcal i w tym ok 400 na noc i zero w pasie poszlo

CHLOPAKI DZIEKUJE WSZYSTKIM


Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-03-03 23:21:51

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
siła mnie ździwiła +15kg to jest badrdzo dużo.

ogólnie zaczyna robić ci się sylwetka spoko. nadal jesteś chudy szczególnie uda, ale triceps, brzuch, klata wygląda ok.
rzeźba jest wal ciągle mase bo cie nie zalewa, dowalisz z 5kg jeszcze i będzie super, przy twoim BF.

PS. Jaki masz BF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
shrewd dziekuje

sila mnie rowniez zaskoczyla

jaki mam BF? nie wiem nie mierze, nie potrzebne mi to ale niski... nie znam sie na tym

do wakacji planuje osiagnac jakies 71-73 kg

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-03-04 00:37:36

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand+horse power +?

Następny temat

Ultimate Creapure

WHEY premium