Dzien 15
Dzis trening
Wstalem rano o 9 wypilem KO zjadlem sniadanie i od 10 nie ma mnie w domu bede ok 15 zjem posilek przedtreningowy i lece na 17 na silownie
Nie moge sie juz doczekac zapal ogromny
Dzis nogi+barki
Po treningu
wypiska:
1. Przysiad 12x58kg 10x68kg 8x73kg 6x78kg
2. Prostowanie nog: 12x35kg 10x45kg 8x55kg 6x65kg
3. HM 12x25kg 10x35kg 8x45kg 6x45kg
Lydki - brak
zrobie w srode dzis juz nie mialem sil
4. wycisk hantli: 12x15kg(nie wiem czemu nie wzialem 18kg :/ ) 10x18kg 8x21kg filmik 6x24kg
5. unoszenie bokiem: 12x5kg 10x5kg 10x5kg 10x5kg
6. unoszenie przodem: 14x5kg 12x5kg 12x5kg
7*(bonus) seria laczona: unoszenie bokiem+unosznie przodem 2x12powtx5kg
Trening zaje*isty ale tylko poczatek, przysiady poszly super
prostowanie tez dosc dobrze. Zaczely sie schody od HM nogi juz byly wykonczone (postanowilem odpuscic lydki). Barki poszly tak sobie powodem bylo male "strzelenie" w lewym barku napoczatku wyciskania (1 seria chyba 3 powtorzenie) troche zabolalo no i jakos lewa reka oslabla
ale trening dokonczylem. Czuje taki dyskomfort troche przy ruchu tego barku ale kit jutro wolne wiec sie zregeneruje
Trening byl jaki byl gdyz mialem mega przerwe w jedzeniu dzis i wrocilem do domu o 17 posilek i o 18 na silownie, bylem juz przemeczony tym dniem no ale cos nie zawsze jest rozowo. Pot lał sie strumieniami. A serce przy porcji KO
+4 kaps energonu walilo jak opetane
hehe
Filmik jest nie prostowalem lokciow do konca
Dieta trzymana dzis tak...
trzeba sie wziac za nia porzadnie od jutra
http://pl.
Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-01-28 21:31:26
Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf