

Widziałem filmik z Twojego wyciskania hantli na ławce skośnej na 6 stronie... spróbuj to zrobić z supinacją...czyli jak masz na dole to nachwyt,a im wyżej tym bardziej obracaj w kierunku chwytu młotkowego (ALE NIGDY NIE STUKAJ HANTLAMI-dotykać też lekko nie dotykaj,tylko zostaw zawsze 1-2cm odstępu).
Pozdrawiam i życzę dużych przyrostów!
Frank.
Frank.
franekjjj3 - mam zbyt slabe nadgarstki by dodatkowo wykonywac supinacje
moze kiedys gdy sie zaopatrze w jakies opaski/usztywniacze, ale dziekuje za rade
Wiem wiem stukanie wybija z rytmu
No to po treningu
Trening byl dzis w dosc nieciekawych okolicznosciach a mianowicie zjadlem posilek (150 ryzu+150 piersi) o godz 15:50 a o 16:20 juz bylem na silownii, poczulem duzy dyskomfort w jakie brzusznej no i... musialem postawic klocka
w zoladku mi wszystko latalo brrr, ok 16:30 wypilem KO+ryboze+3 kaps X1000 i zaczalem rozgrzewke, poczatek trneingu nawet nawet a pozniej suple sie rozkrecily, kapalo ze mnie przez dobra godzine, pot lal sie
Trening oceniam na 4+ w skali 1-6 (a to dlatego ze lydek zrobilem polowe, nizej napisze dlaczego)
Wypiska z glowy:
Uda
1. Przysiady: 12x58kg 10x68kg 8x73kg 6x73kg(w ostatnim kumpel mi pomagal)
2. Prostowanie nog siedzac: 12x35kg 10x45kg 8x55kg 6x65kg
3. HM: 12x25kg 10x35kg 8x45
Uda mialem juz nie zle skatowane po przysiadach wiec przy prostowaniu juz braklo sil a przy hack przysiadach szkoda mowic...
Lydki: 2 serie wspiec na palce+jedna seria wspiec na maszynie i..stop (raz ze nie mialem wogole checi i sil juz na lydki a 2 odczuwam od zeszlego tygodnia jakis bol sciegna achillesa u gory (nie wiem czy nie naciagnalem go tydzien temu przy wspieciach :/ )
Barki
1. Wycisk hantli: 12x15kg 10x18kg 8x21kg 8x24kg
2. Unoszenie bokiem: 12x5kg 12x5kg 12x5kg 12x5kg
3. Unoszenie przodem(przerwy po 1 min): 12x5kg 12x5kg 12x5kg+unoszenie w opadzie(3kg) 12 powtorzen
To by bylo na tyle
Podsumowanie dnia:
Dieta trzymana bardzo dobrze, kcal sa jak byc powinny czyli nadal na + , wszystko co dzis powinienem zjesc to zjadlem, suple rowniez wszystko wchloniete
A oto filmik z 3 serii na barki 8 powtorzen hantlami 21kg
http://pl.
Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf

Dziennik Konkursowy 2012-2013!!!! ZAPRASZAM!!!
http://www.sfd.pl/Konkurs_Biceps_&_Triceps_wg_polaco_92-t896431.html#post0
Test Black Devil 2011
http://www.sfd.pl/Test_Black_Devil_by_polaco_92__Dziennik_Postepow!!!-t820196.html
To były czasy...Kawal historii życia.
http://www.sfd.pl/polaco_92_/_Ty_nigdy_nie_bedziesz_taki_jak_Ja_nigdy_nie_będę_taki_jak_Ty!!!-t382762.html
Sila na barki ladnie idzie moze pod koniec testu sie pokusze o 30-stki na 6 razy
Szczyt dzialania supli dopiero przyjdzie mysle ze w 3-5,6 tygodniu bedzie to najbardziej odczuwalne no to zobaczymy
Na dzis to wszystko
DobranocŚmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf
moje ulubione.. dzięki niemu własnie poszły mi mocno bary.. wczesniej barki to moja najslabsza strona.. normlanie kosci mi wystawały, no nie miałem wcale barków.. wole hantle niż sztangi itd..HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.
chyba zaczne tez robic to cwiczenie bo zrobiles mi smaka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury
naucz sie podrzucac hantle z kolan z ich pomoca odrazu, poki mozesz
bo pozniej beda wieksze ciezary i zonka zlapiesz jak tu zarzucic ciezar do gory
Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-01-22 16:02:18
"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "
xpand+horse power +?
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- ...
- 56