ostatnio czytalem ze powiedzial ze nie ma zamiaru odchodzic bo kocha Arsenal i musi tylko dogadac sie co do warunkow kontraktu a rozmowy sie zaczely

mi sie nie podoba to co napisali, że uzgadnia z nimi kontrakt i nikomu o tym nie powiedzą.
wydaje mi się że to nie w jego stylu, myśle, że on zbyt szanuje Arsebal żeby uzgadniać coś za ich plecami

...
napewno nie porozumiewa się za plecami Arsenalu, a do transferu Henry'ego jest jeszcze bardzo daleko.

...
Puchar Ligi: Arsenal wyeliminowany!

Piłkarze Arsenalu Londyn odpadli z rozgrywek Pucharu Ligi Angielskiej. W rewanżowym meczu półfinałowym wygrali u siebie po dogrywce z Wigan Athletic 2:1, ale awans wywalczyli goście.

Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wigan 1:0. Na Highbury Arsenal prowadził od 65. minuty po strzale Thierry Henry. W pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Jose Antonio Reyes. Jego uderzenie obronił Mike Pollitt z Wigan.

W doliczonym czasie gry drugiego gola dla "Kanonierów" zdobył Robin van Persie, w 108. minucie. Kiedy wydawało się, że Arsenal utrzyma dwubramkową przewagę, minutę przed końcem trafienie dla przyjezdnych zaliczył Jason Roberts.

W środę w drugim meczu 1/2 finału Manchester United zagra z Blackburn Rovers. Dwa tygodnie temu padł remis 1:1.

Finał Pucharu Ligi Angielskiej odbędzie się 26 lutego w Cardiff.

Wynik rewanżowego meczu półfinałowego Pucharu Ligi Angielskiej:

Arsenal Londyn - Wigan Athletic 2:1 (0:0)

Bramki: Thierry Henry (65), Robin van Persie (108) - dla Arsenalu; Jason Roberts (119) - dla Wigan.

Pierwszy mecz: 1:0 dla Wigan; awans - Wigan.