Szacuny
74
Napisanych postów
16119
Wiek
41 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
160511
eh idę spać
coś jest nie tak
a poza tym spałem 1,5 godziny dzisiejszej nocy
+ kilka długich podróży za kółkiem...
usypiam przed monitorem
wstępnie dobranoc...
...może się rozmyślę
Szacuny
11215
Napisanych postów
73002
Wiek
40 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
962403
a mi sie spac nei chce zupelnie
siedze i robie porzadki na dysku, bo syf straszny...przynajmiej mam jakies zajecie i wcinam jakies chipsy bekonowe..naet dobre - dawno czegos takiego nie jadlem
Szacuny
26
Napisanych postów
6905
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
80672
pare godzin temu jade w miare spokojnie waska droga, pada deszcz, sznur samochodow, a tu nagle koles w jakims peugeocie 106 gti - napewno stuningowany bo piz.de i huk ma przegromny wyprzedza wszystkich po kolei po 2-3 samochody
a za nim goni jakis poj.eb w zafirze 1.8 16v i probuje mnie wyprzedzic,gdybym nie hamowal- zaliczylby dzwona z fura z naprzeciwka (slowo honoru)- waska droga z murkami po bokach- facet w ostatniej chwili sie wcial przede mnie (bo zwolnilem)
jednym slowem darowalem zycie palantowi
takiej sytuacji nigdy przedtem nie mialem
huh
potem jechalismy jeszcze z 10km "razem" bo i tak sie korek zrobil