SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płonące lędźwie, szalejące jezyki..młode wilki i stare pryki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 834791

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958359
ziper - nic powaznego, om tylko pisal ze ktos mu sie skarży iż za bardzo się funkcją moda w NZ przejąłem (jakby to był moj pierwszy taki status )

ja wlasnie jade do lekarza...3 raz w ciagu 5tyg. cos z gardlem :/ mam sile,energie ale tak boli szczegolnie jak wstaje ,ze nie da sie tego wytrzymac zapewne znowu wybuluje ~100zl na leki, i znowu bedzie dobrze przez 2-3 tyg i tak w kolko ...nerwica mnie juz lapie :-[

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-01-16 08:10:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziper a nie dalo rady jej przekonac do sexu bez ty obietnic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Banan a nie masz czasem objawów podobnych do zwykłego zapalenia gardła ??

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eh matrixy kreatynowe na wielu tak dzialają

powaznie


spotkalem sie z takimi skargami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958359
no zamiast zakupic nitro 2 , to prawie taka sama kasa poszla na antybiotyk i inne ******ly
siłki nie odpuszcze nie ma bata...jestem w fazie cyklu (ale nie na matrixie tylko obecnie jabłczan <wczesniej ester>) kiedy miewam najlepsze efekty , juz 2 tygodnie temu mimo tego ze bralem leki - chodzilem na silke i poprawialem wiele wynikow (w seriach) masa ogolnie stoi w miejscu, no ale na co mam liczyc skoro nic tylko faszeruje sie tym gównem (lekami)

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-01-16 09:51:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Banan krecie pytalem sie cos

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958359
no skoro cos z gardlem to chyba mogles sie domyslic

tym razem lekarz powiedział mi ,ze gardlo jest tylko troche zaczerwienione i nic wiecej tylko szkoda, ze od grudnia juz cos z nim mam, a napie rdala coraz bardziej :/

wlasnie zaraz lykam pierwszy zestaw tabletek :/ znowu spadnie sila, znowu brak energii :( caly cykl ogolnie poszedl w piz.du :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
pytalem sie tylko czy objawy zwyklego zapalenia bo to wcale nie musi byc zapalenie. podobne objawy ma zarazenie gronkowcem/paciorkowcem co w pózniejszym stadium moze prowadzic do ropnego zapalenia gardła spowodowanego przez te bakterie. jeszcze gorzej jak faszerujesz sie antybiotykami które tylko w malym stopniu na nie dzialaja przez co one sie jeszcze bardziej na nie uodparniaja a potem takie cos wyleczyc to nie lada problem.

jak Ci nie szkoda 20 zeta to zrób sobie: ob, aso i crp. wymaz z gardła tez by sie przydał tylko nie wiem ile kosztuje zrobic. ale w przypadku zarazenia i tak aso i crp powinno byc podniesionie.

jak cos to odpowiem wieczorem bo teraz jade do lekarza.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958359
spoko, pieniedzy mi nie szkoda - jezeli chodzi o zdrowie
szkoda mi tylko tego, ze chcialem je obecnie w cos innego zainwestowac niz w te leki

mam teraz cos nowego...antybiotyk na 7dni, jezeli do poniedzialku nie bedzie ok, ide na badania na pewno na wymaz gardła; ale mam nadzieje ze bedzie juz ok do piatku bo mam znowu 3 dni zajec na AWF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
ja bym nie cwiczyl na antybiotykach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jakie odzywki do 300 zl ??

Następny temat

zaczynać teraz czy potem????(kreatyna)

WHEY premium