SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płonące lędźwie, szalejące jezyki..młode wilki i stare pryki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 840151

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
No to zrob damixxx przez internet! Wejdz na onet a tam taki baner wielki do testu jest!

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
odswierzam
ej wiecie co dzis sie stało?
patrze a na komórce wyswietla mi sie jakis numer.odbieram,a tam koles sie przedstawia jako Mojzesz i sie pyta czy nie trzeba wyprowadzic Zydów z Egiptu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
heh!! fajne!!
kiedyś do mnie zadzwonil gość z zapytaniem: Witam! czy to Pan Duala Dung z jakiejś ambasady dzwonil... a akurat imprezowalem a tu taki text

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Kiedys kobita musiala wklepac zly numer do kogos i przez przypadek miala moj i wyslala mi smsa "kupcie chleb". No to ja dla jaj odpisalem "a bulki moga byc?". Po chwili dostalem smsa zwrotnego "Mowie do cholery zebyscie chleb kupili". Po kwadransie odpisalem "kupilem rogale i slodka halke". Po paru minutach "sami bedziecie sobie te slodkie bulki z bigosem wp*****lac!".

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
o ****a ale LOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
wypas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
o qrwa ale dziś pożarłem... przez cały dzień zjadłem tylko kubek zupki pomidorowej knorra
odmawiam przyjmowania pokarmów pod żadną postacią...
tylko pije wode...
ale impra była przednia...
12 godzin rajdu po częstochowskich dichach i pubach... qrwa aż dziw że żyje

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
ja tez mialem w weekend przednia zabawe z BTW, obrobka skrawaniem i grafika komputerowa :/ same sprawozdania mi 15h roboty zajely i to tylko dzieki uprzejmej kolezance bo nie musialem robic a jedynie przepisywac :/ takze Will... miej tu na wzgledzie innych kolegow bo takie wypowiedzi jakie wklejasz to jak machanie paczkiem przed nosem wyglodzonemu dziecku z niegerii

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
heh mam nadzieje że odbijesz to sobie...
ale dobrze się czujesz a ja mam kolejną niedziele o niczym... przeleżalem cały dzień z pilotem w ręce i oglądałem głupawe filmy w których nie trzeba myśleć bo mój mózg nie pracuje dzis

Willhelm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jakie odzywki do 300 zl ??

Następny temat

zaczynać teraz czy potem????(kreatyna)

WHEY premium