Ilość wyświetleń tematu: 834304

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
szoho - mogłem iść do sportowej [2 propozycje], ale głupi los chciał że nie poszedłem i nie zdobywam teraz medali

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
hehe ale mowisz ale medalach w gre w szachy ?

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
kolega z szkoły, z sztafety 4x100 (był na 3 zmianie, ja na ostatniej) - nigdy ze mną nie wygrał na indywidualu, poszedł do tej szkoły - po roku zdobył mistrzostwo makroregionu [mazowieckie,warminsko-mazurskie,podlaskie] poprawił rekord i zszedł do 11,00 na 100m.. w wieku 17lat. a ja sobie zostałem i pomagam na sfd hehe

Musze jakas powtorke dorwac w tv
Nie poogladalem ani wioslarstwa ani siatkowki...dobrze ze przynajmniej plywanie zobaczylem hrhr....dzis wieczorem 2medale otylka

Om tak sobie mysle o co ci chodzi i sie kapnalem hahahahah spiacy bylem

Zmieniony przez - Veron w dniu 2004-08-15 11:53:55
...
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Polacy rozgromili mistrzów!
15.08.2004 09:21 (aktualizacja 11:19)

Sebastian Świderski był bohaterem meczu / AFP
W opanowanej przez własnych kibiców Hali Pokoju i Przyjaźni w Atenach, polscy siatkarze po bardzo dobrej grze wygrali z Serbią i Czarnogórą 3:0 w pierwszym meczu turnieju olimpijskiego.

Położona w pobliżu Pireusu dzielnica Falliro od niedzielnego poranka była najbardziej polskim miejscem w stolicy Grecji. Z zatrzymującego się na pobliskiej stacji metra co chwila wysiadali polscy fani. Ubrani w biało-czerwone stroje, z pomalowanymi twarzami, z flagami, szalikami, trąbkami i innymi atrybutami kibiców sportu.

Mogący pomieścić 14 tysięcy ludzi nowoczesny i przestronny obiekt, w którym odbędą się wszystkie mecze turniejów siatkarskich kobiet i mężczyzn, podczas meczu Polski z Serbią i Czarnogórą zapełnił się w niewielkim stopniu, ale na trybunach obecni byli niemal wyłącznie kibice zespołu Stanisława Gościniaka. Gościniak: Opanować emocje

Przed rozpoczęciem gry fani, m.in. z Otmuchowa, Przemyśla, Międzyrzecza, Białegostoku, Konina, Górzna i Olsztyna zgotowali polskiemu zespołowi owacyjne powitanie, a od pierwszych sekund meczu głośno zagrzewali go do boju. Zdziwienie nie tylko kibiców, ale i dziennikarzy wzbudził fakt, że przed spotkaniem nie odegrano hymnów narodowych.

Z niemal tysiącem polskich gardeł próbowało rywalizować 20 kibiców Serbii i Czarnogóry, ale w tym pojedynku z góry byli skazani na porażkę.

Entuzjazm i wiara polskich kibiców nie zmalały po początkowych niepowodzeniach, a w połowie pierwszego seta w euforię wprawił ich Sebastian Świderski, który kilkoma udanymi serwisami sprawił, że "biało-czerwoni" odrobili kilka punktów straty i objęli prowadzenia 17:15. Kolejny wybuch radości miał miejsce kilka minut później, kiedy po ataku Dawida Murka piłka odbijając się od rąk rywali wyszła w aut. 25:21 dla Polski w pierwszym secie. Świderski show

Doping polskich kibiców rósł z minuty na minutę, a do ich postawy dostroili się siatkarze, którzy w pierwszych fragmentach drugiej partii zdemolowali mistrzów olimpijskich z Sydney. Na pierwszą przerwę techniczną drużyny zeszły przy stanie 8:2 dla Polski, a zagubieni podopieczni trenera Ljubomira Travicy oddali bez walki także trzy kolejne punkty.

W drugim secie trybuny nieco zmieniły swoją barwę - były już biało-czerwono-pomarańczowe, bo do hali zaczęli przybywać kibice reprezentacji Holandii na spotkanie swoich ulubieńców z Rosją.

Tymczasem na parkiecie trwała dobra passa niemal bezbłędnego Sebastiana Świderskiego i jego kolegów. Przy stanie 24:17 wszystkie polskie flagi powędrowały do góry i zaczęło się skandowanie "ostatni, ostatni, ostatni". Arkadiusz Gołaś zatroszczył się o to, by kibice zachowali nieco sił na następnego seta i już w następnej akcji zakończył seta. 25:17 dla Polski. Radość na trybunach, uśmiechy na twarzach polskich graczy, zniechęcenie rywali i lekkie zdziwienie wysłanników innych drużyn, którzy ze specjalnej loży filmowali mecz przyszłych rywali - to obraz Paece and Friendship Stadium w Atenach po niespełna godzinie rywalizacji drużyn Polski oraz Serbii i Czarnogóry.

Pierwsze fragmenty gry w trzeciej partii wskazywały na szybkie zakończenie spotkania. Zespół z Bałkanów odrobił jednak straty i doprowadził do remisu 9:9

Po raz kolejny okazało się wówczas, że kibice mogą spełnić rolę siódmego zawodnika na siatkarskim boisku - podtrzymali na duchu po nieudanych akcjach, zapewnili o swoim oddaniu, gwizdami zdeprymowali przeciwników i na placu gry znowu zaczęli dominować "biało-czerwoni". Od stanu 20:16 nikt z polskich kibiców nie siedział w wygodnych krzesełkach olimpijskiej hali. Zaczęły się chóralne śpiewy, seria niekończących się oklasków i wielka owacja po ostatniej akcji. 25:16 dla Polski w trzecim secie i pewne zwycięstwo na inaugurację turnieju turnieju olimpijskiego siatkarzy.

Kolejce spotkanie Polacy rozegrają we wtorek 17 sierpnia z Grecją o godz. 18:30.

Polska - Serbia i Czarnogóra 3:0 (25:21, 25:17, 25:16)

Polska: Stelmach, Gruszka, Murek, Świderski, Gołaś, Szczerbaniuk, Ignaczak (libero) - Bąkiewicz

Serbia i Czarnogóra: Mitrovic, N. Grbic, V. Grbic, Geric, Milijkovic, Markovic, Mijic (libero) - Ilic, Djordjevic, Vujevic, Mester