SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płonące lędźwie, szalejące jezyki..młode wilki i stare pryki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 834267

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Dzień Dobry
właśnie wstałem
pogoda smętna
hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
a ja dzis umieram wszystko mnie boli.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
tak to wam cos powiem...z węzłami sie jednak pomyliłem

mam zapalenie mięsnia szyi - dokladnie tego najwiekszego czyli mostkowo-obojczykowo-sutkowego
ale to mało, bo przeciez dawno nie chorowalem ...mam do tego angine no i na koniec zapalenie dziąseł

jak juz mnie wzielo to wszystko naraz , o ile wczoraj jeszce bez problemow wiekszych moglem jakos zjesc, o tyle dzis zjesc glupią jajecznice z 5 jajek bylo rownoznaczne z torturami...mezcylem sie z 30min, przy kazdym przelknieciu - nawet ciagle pijac cos ... mialem lzy w oczach z bólu hehe

mam antybiotyk + 3 inne rodzaje tabletek kazda prawie na cos innego, do tego amol zeby smarowac szyje no i masc sachol do smarowania wewn. ust jednym słowem - LIPA

ciesze sie, ze mam apetyt - chociaz trudno mi bedzie jesc, ale jeszcze mam troche białka no i ze mam powera...czuje sie ogolnie dobrze, chetnie bym poszedl na trening ,ale sobie odpuszcze dzis na pewno, a jutro zobaczymy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Ja walcze z chorobą..
Coś mnie rozkłada ale na razie sie nie daję
Wczoraj zeżarłem ponad dwa gramy wit. C dzisiaj będzie jeszcze wiecej plus aspitynka na noc.. Zobaczymy ale żywcem mnie choróbsko nie weźmie
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
ja ogolnie bardzo rzadko jestem / bywalem chory ...czasami przeziebieni - to 2-3 dni max i wszystko bylo ok; ale ten syf juz 5 czy 6 dzien mam , i z kazdym kolejnym jest gorzej...ale od dzis z nim walcze wiec nie ma bata musi byc ok , bo nie zamierzam marnowac treningow, ani swojego czasu na chorowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
e no chopy nie chorujcie;) ja wypilam drineczka z finlandi i troche mi przeszedl bol

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
czesc
nuuda
wkurza mnie ze teraz tak szybko ciemno sie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
****a wyłączyli mi prąd jak pisałem tego posta
Nie będe sie powtarzał <foch>
<mruży 'zimne oczy' i robi groźny wyraz twarzy>
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
a ja dzisiaj sobie zrobie dzien odpoczynku od wszystkiego moze inaczej,wieczor peeling jakas maseczka na twarz i oczy, paznokcie juz zrobilam niach niach ,tv i ciepla herbatka ( jeszcze bym pizze z wolowinka,sosem chili zamiast pomidorowego,salami,serem,cebula,kielbaska peperoni i papryczkami piripiri...zjadla oj zjadlabym,ale koniec marudzenia )

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Malinka zrób sie piękna
ja właśnei wócięłm z pracy, mgła btyla taka ze chwilami nei wiedziałem dokąd jadę..fajny klimat grzać przez las, żywej duszy, mgła za***ista, nic nei widac heh.
zaczyna się jazda.Mój opel wybitnie nie trzyma sie zakrętów.
zdr.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-11-07 19:06:34

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jakie odzywki do 300 zl ??

Następny temat

zaczynać teraz czy potem????(kreatyna)

WHEY premium