SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płonące lędźwie, szalejące jezyki..młode wilki i stare pryki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 827927

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Will dzieki
ale paluchy juz bolą

btw dosc smiesznie/dziwnie wyglądało jak w kazdym temacie wypowiadały sie tylko trzy osoby

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2004-07-22 00:05:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10880
zadnego zbednego spamu nie ma
zegnam wszystkich suple'owcow sedrecznie i za 5h mam pocionk do Ueby 3mcie sie

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
majka ja mieszkam w 3miescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ha! dzis bylem na pierwszym od niepamiętnych czasach joggingu w lesie jaaaaaa... prawie płuca wyplułem trzeba troche potrenować ten temat bo kiepsko to wygląda jak na razie

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
a ja mam wakacje szykuje cennik do sklepu..

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
czarny miałeś jechać nad jezioro chyba!?

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
codziennie jeżdże w okolicy mam z 20 jezior

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
qrde ja mam jedną zupe w okolicy w której zanurzenie grozi poparzeniem pierwszego stopnia... za dobrze masz

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
.... i na urlopie...łaaaaaa....dzisiaj piłem piwko, jadłem fastfoody.. teraz jade na imprezkę..w sobotę jade w góry...łaaaa...
Super.
Po urlopie kupuje sgw 4000 i jedziemy od nowa z wiekszymi cieżarami
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
hehe... jakie zadowolenie wogole. fastfood i piwko i pelnia szczescia Niektorzy codziennie wpier... fasty i pija piwa w****u duzo i jeszcze marudza ze im sie nie podoba. Ja ogolnie teraz diete zawiesilem, zyje na odzywkach tylko non stop jakies impry sa, pije za dwoch ale tylko piwko bo wodki nie ruszam. Ogolnie na grilla jakies tluste kielbasy... ojjj co te wakacje robia z czlowieka. Normalnie juz sie widze po wakacjach znowu bede pol roku musial forme budowac... no ale zycie takie a nie inne. Kreci sie wszystko w kolko.

btw co to wogole za post taki spamowy
btw2 gdzie sie podziala szatnia ?? bo cos znalezc nie moge

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jakie odzywki do 300 zl ??

Następny temat

zaczynać teraz czy potem????(kreatyna)

Wiecej