SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płonące lędźwie, szalejące jezyki..młode wilki i stare pryki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 834793

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
hyhyhy
nie wiem czy się kłaść ...czy to sensu nie ma i może sobie pobije rekord w niespaniu co ?
jak sądzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tylko nie z kolejna dawka wiesz czego

jak sie dobrze czujesz to sie nie kladz tylko dzialaj juz wiesz w jakim kierunku :D

a mowiles ze rzuciles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
biniu a co innego bys zaproponowal?
trening brzucha to najmniej pociągające ze wszystkich ćw. dla mnie

ogólnie mięsnie brzucha mam dobrze rozwiniete (tak uwazam) tyle,ze ostatnio trochę obwód pasa się powiększył, a to jest problem Poza tym dalej buduję masę - co opisywałem już w swoim temacie w "treningu" więc sam nei wiem - nigdy zbytnio nie zwracałem na to uwagi.
Niby "6-tka" ma za zadanie spalić trochę tł. oraz ogólnie poprawić wygląd brzucha - więc myśle ze to dobry pomysł, nawet jak jestem na masie
A ten ABS II to dopiero teraz o nim poczytalem - też mi się podoba, tyle że to jest raczej podobne do tego co robię obecnie czyli brzuch 2-3 x w tyg. zazwyczaj 2-3 ćw. po ok.15-20powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli masz dobrze rozieniet miesnie brzucha to tylk diet ai aeroby na ich pokazanie :d
w sumie temu samemu sluzy 6tka tylko starsznie malo efektywnie przy tym nakladzie pracy
ale post nie jest o tym wiec sie zamykam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
ale to jest "nasz" spam post , wiec mozna o wszystkim

obecnie trochę biegam, do tego basen dorzuciłem no i spróbuję tą 6tke - raczej nic do stracenia nie mam a czas wieczorem - te 15-20 min sie znajdzie

edit: masz soga szpecu

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-10-14 10:26:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211


powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
i dodatkowo... qrwa...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
:) nie Banan to tylko stan mojego umysłu... ze względu na to co dzieje sie dookoła mnie...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364

będzie lepiej, weekend - odpoczynek
a wlasnie cos tam wyczytalem ,ze na imprezie u Bula tez miales byc ...a na fotach Cie nie widac ukrywales sie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jakie odzywki do 300 zl ??

Następny temat

zaczynać teraz czy potem????(kreatyna)

WHEY premium