SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

coś na siłe dla was

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 231575

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9156
Tak sie patrzylem na ankiete dotyczaca skutecznosci tego treningu i na efekty znajomych ktorzy to robili i jesli chodzi o ludzi ktorzy ten trening robili a ich znam osobiscie, to widze, ze podzialal on jedynie na tych ktorzy cisneli w granicach 80-115 kg, u mnie na silce ci ktorzy cisneli powyzej 120 i robili ten trening, zadnych efektow nie odnotowali.
Jakie Wasze opinie? Jest ktos kto przed rozpoczeciem tego treningu cisnal 120 i poszlo mu w gore?

Astutus

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18719
powyżej 120 kilo to juz jest wałek z tym treningiem. jeżeli wycisaksz koło 80 kilo to siła idzie bardzo szybko i 5% na trening to jeszcze sie wyrobisz ale cięzarowcy napewno nie

no pain, no game

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62767
jw

powyzej 120 wątpie zebys dał rade po 5% zwiększać

ja robie ten trening drugi raz (dwa x po miechu) więc napisze wam ile teraz pojdzie

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 217
Nie wiecie dlaczego ten trening nazywa sie Trening Niemieckich Ciężarowców? Jacy niemieccy ciężarowcy nim ćwiczą lub cwiczyli?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18719
może niemieccy cięzarowcy jak zaczynaja trenowac to stosuja ten trening zawodowcy napewno go nie używają

no pain, no game

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10728
tomek. - dlaczego uważasz ze nie używają?


pozatym trening jest bardzo dobry
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9156
Miskarb no wlasnie na jakiej podstawie uwazasz, ze b.dobry? Wyciskalaes powyzej 120 kg i go probowales? Bo z tego co widze, to pare osob co tu b.duzo wyciska jest sceptycznie do niego nastawionych (ludzi z forum), u mnie na silce te osoby co cisna 140-160 tez probowaly i 0 efektow. Mysle, ze z tego wlasnie powodu Tomek. zasugerowal, ze zawodowcy go nie stosuja, albo po prostu mlodzicy go uzywali i stad ma taka nazwe (bo jak wspolnie uznalismy jest to trenign b.dobry ale jak ktos ma mniejszy wycisk).

Astutus

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 217
a moze mi ktos odpowie wq jaki sposób wzmocnic mięśnie brzucha nie spalając tłuszczu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9156
Hehe czegos takiego jeszcze nie bylo :) Ale mysle, ze pewnie brzuszki na lawce rzymskiej z ciezarem na klacie, mala liczba ruchow i pewnie sie wzmocni sporo.

Astutus

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 217
mógłbyś to dokładniej opisać? a jak nie mam rzymskiej ławki bo cwiczw w domu?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Co sie dzieje Z Jarkiem Dymkiem ?

Następny temat

Rzygac sie chce...

Shoty
Polecane artykuły