SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] KEBUL Cork OPEN 22

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
Nawet z takim ciężarem miałbym niezłą rozpierduchę w kręgosłupie po tym Jefersonie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 6702 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133432
nuuudy :)
co znaczy wyjsc z talii ??


3
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
wyjść z talii to znaczy podczas rozciagania dwójek w skłonie nie koncentrować się na tym, zeby rece dotknęły jak najwięcej podłogi - nie ciagnąć łapami w dół. Staraj się wyciągnąc właśnie z talii, ręce mają być jak "zeschniete gałezie drzewa o silnym pniu" (takie malownicze porównania robił trener pilatesu, baletmistrz).
Przy okazji jak juz osiągniesz maxa w wyciagnięciu w talii, zatrzymaj się i przenoś ciężar ciała to na pietę to na palce..
Nie pulsuj tak dynamicznie, wolniej - popraw oddech i pociagnij dalej, popraw oddech i głębiej etc. Zostań tam na dole w maxymalnej pozycji, pooddychaj... Tam jest relax na dole:)
Jak na standardowego faceta bardzo ładnie to idzie..



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-11-03 09:19:59
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 14522 Napisanych postów 21784 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619839
Paatik nie tylko jak na faceta. Niektóre kobiety (np. ja ) tak nie potrafią. Super to wygląda i chciałabym dojść do takiego poziomu. Ja się tak nie złoże w pół, nie ma szans
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 6702 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133432
relaks na dole ? ....



jakoś ,go tam nie ma


2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
Szukaj, szukaj tego relaksu - bez pulsowania i przeprostów w kolanach:) Ładnie Ci idzie, mozesz być wzorem dla Czołga:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 6702 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133432


1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
Git!
Ja jak juz mam ręce położone na podłodze to przenosze cięzar ciała to na palce to na pięty - ale cały czas te ręce leżą. I kombinuję z rękoma z boku, z łapaniem się za kostki, łydki. Mozna też jak juz jesteś na maxa na dole, delikatnie puścić kolana - lekko ugiąć nogi w kolanach i z powrotem wyprostować - ciągnie wtedy po 2kach:)
Ładnie to rozciaganie wygląda, naprawdę klasa. A jak Ty się czujesz tam na dole? Juz relax?:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 6702 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133432
relax jeszcze nie ten etap , ciągnie z tylu , no i jak czasami złapie kurcz w brzuszek .... to zabawnie nie jest
poza tym w, kolejce do rozciągania ,czekają czwórki i front split ,
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
Na czwóreczki to dla mnie najlepiej działa cała poza, tutaj masz połóweczkę. Słynne rozciąganie kanapowe moich czwórek w ogóle nie rusza.



A co do szpagaciku - to ambitnie Panie, ambitnie.
Wiesz gdzie jesteś - próbowałeś usiąść z kostkami, albo na jakimś wałku?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten wyciąg będzie dobry na triceps ??

Następny temat

Za duże łydki i uda ;(

electro
Polecane artykuły