SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] KEBUL Cork OPEN 22

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
He he no tak na moje, ja zawsze polecam najpierw doprowadzić bf do rozsądnych wartości, a dopiero później wziąć się za dokładanie dodatkowych kilogramów na siebie to zawsze lepiej się opłaca.

Choć jestem w stanie zrozumieć osoby, którym nie do końca zależy na wyglądzie tylko w głównej mierze liczą się dla nich wyniki siłowe i tutaj sam poziom bf i wygląd sylwetki schodzi nieco na inny plan. Ale u Ciebie na pewno zejście z bf na pewno wyjdzie na plus, a i pewnie dla zdrowia też pozytywny efekt będzie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
jeszcze 5 do celu , teraz waga sie zacięła na 100.1 i .. i sie zacięła
urlop byl to i miska nie pilnowana ( tzn czysto ketozowo jest ) , od jutra do pracy to pudełkowo znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
No ale jak przy tej kracie jest 100 na wadze to nie może być źle

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
w zeszłym roku były 2 awarie systemu , zblokowało kolano , i strzeliły prostowniki . Nie każdy jest jak Czołgu , poza tym EGO wygrywało ze zdrowym rozsądkiem częściej niz powinno , i takie były tego efekty .
Kolano sie rozruszało , plecy naprawiam dalej (testy wytrzymałości materiału były ) , zmieniłem podejście do tego co robię , zero ciśnienia na jakiegokolwiek maxa . Mam sie tym bawić i tak tez robie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
No to jest zdrowe podejście do tematu. Niestety też nie jesteśmy co raz młodsi i ciało też odczuwa lata treningu. Ważne, że zmieniłeś podejście na zdrowsze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
rion bezpieczny zakres ketonów we krwi i jak długo można to ciągnąc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Ale co masz na myśli zakres? Ja nie jestem ekspertem dietetykiem ale żeby być w ketozie musisz mieć co najmniej 0,5mmol/l bhb a mierzyłeś u siebie?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
1.5 na razie , i chyba tak będę utrzymywał , tak tylko szukam potwierdzeń tego co piszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Wiesz co taki poziom minimalny polecają znający się na keto ludzie więc myślę, że wartości są ok

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
etap 1 waga 101








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten wyciąg będzie dobry na triceps ??

Następny temat

Za duże łydki i uda ;(

WHEY premium