SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę, 87kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13501
Zrobie redukcje do maja , chciałem zapytać ten trening siłowy robić mało powtórzeń i większe ciężary tak ? a po siłowni aeroby 20-30 min mogą być ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13501
w czasie treningu mogę pić bulk z firmy allnutrtion ??
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79265 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774594
Nie. Ewentualnie po treningu, ale zdecydcowanie nie w jego trakcie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
W Twoim przypadku kompletnie zrezygnowałbym z aerobów, zwłaszcza po treningu.
Skup się przede wszystkim na intensywnym treningu siłowym.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13501
czyli tylko siłownia ? :) trening siłowy tak ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13501
a w te dni nie treningowe moge dorzucić aeroby czy nie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13501
podsumowując 3 razy w tygodniu trening siłowy 45 min i po tym tylko brzuszki , zacząć redukcje na 3100-3200kcal . Tak ma być ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Od zerowego zapotrzebowania ujmij na początek po prostu 300kcal (i sprawdzaj obwody, nie wagę co 1-2 tygodnie co się dzieje, wtedy ew. wdrążaj zmiany)
Jesli chodzi o areo zostawiłabym je, gdy przyjdzie zastój.
Skup się na siłowym. W dziale trening dla początkujących chłopaki pomogą CI ułożyć coś dla Ciebie, ew. możesz zerknąć do gotowców, które znajdziesz w tamtym dziale.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Im większy poziom tkanki tłuszczowej tym większy deficyt można ustalić, niemniej jednak 200-300 kcal na minusie w Twoim przypadku może okazać się dobrym rozwiązaniem, na bazie obserwacji koryguj ilość kalorii. Aeroby - zbędne.

Na Twoim miejscu wybrałbym się na badania kontrolne by mieć wgląd w stan gosp. hormonalnej. Panel tarczycowy (TSH, t3, t4 ) profil lipidowy (HDL, LDL, trójglicerydy), kortyzol i testosteron. Oczyść dietę z wysoko przetworzonych produktów, tudzież jakość produktów w diecie odgrywa niezwykle ważną rolę.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie

Następny temat

dieta

electro
Polecane artykuły